قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۶۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بیمقدار:

دشمن به دنبال جدایی مردم از مسئولان است/صدای واحد برای پاسخگویی به مردم وجود ندارد

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که پیروزی دشمن در جدایی سرمایه های اجتماعی نظام از مسئولان است، گفت: باید واقعیت ها را به مردم گفت، چرا که آنها نظام خود را دوست دارند و پای آن ایستاده اند.

دشمن به دنبال جدایی مردم از مسئولان است/صدای واحد برای پاسخگویی به مردم وجود ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شهاب الدین بی مقدار ، درباره اینکه حفظ اعتماد مردم به عنوان سرمایه های اجتماعی کشور چه تاثیری بر مقاومت کشور در برابر مداخلات خارجی و فشار تحریم ها دارد؟ اظهار داشت: این که آمریکا دشمن کشور ماست یک امر واضح است و دشمن هیچ گاه بیکار نمی نشیند، موفقیت آمریکا زمانی خواهد بود که بتواند مردم را از حاکمیت جدا کند و اکنون تمام تلاش خود را به کار گرفته تا این عمل محقق شود.

وی در ادامه اظهار کرد: یکی از ابزارهایی که آمریکا برای فاصله بین مردم و مسئولان در دست گرفته است، تحریم هاست که امروز تاثیر خود را بر زندگی مردم گذاشته است. می شد با برنامه ریزی و کاهش وابستگی بودجه به نفت تاثیر فشارهای آمریکا را کاهش داد.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی تصریح کرد: بنده در زمان بررسی لایحه بودجه سال جاری در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد دادم تا از سرمایه نهادها و بخش های غیردولتی برای کمک به دولت استفاده کنیم و اصلا خودمان از فروش نفت دست بکشیم.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز متاسفانه کشور به صورت جزیره ای اداره می شود و هر وزارتخانه و اداره کار خود را پیش می برد و مشکلات را به گردن یکدیگر می اندازند. در اصل یک صدای واحد برای پاسخگویی به مردم وجود ندارد.

بیمقدار بیان کرد: به نظر بنده ما به مردم اهمیت نمی دهیم زمانی که ما به بخش خصوصی، صادرات، بازرگانی و تولیدکنندگان کشور اعتماد نکنیم آنها نیز متقابلا به دولت اعتماد نخواهند داشت. ما باید به این بخش ها اعتماد کنیم و چرخ آنها را به حرکت در بیاوریم تا به کمک دولت بیایند.

وی افزود: بخش خصوصی خود می تواند تشخیص دهد تا از چه طریق کالا به داخل کشور بیاورد و صادر کند. باید با قوانین از تولیدکنندگان به معنای واقعی حمایت کنیم. زمانی که تولید و صادرات رونق پیدا کند نفت خود به خود خاصیت خود را از دست می دهد و آمریکا از بازی های خود دست بر می دارد.

بیمقدار در ادامه درباره تاثیر یکصدایی مسئولان در پاسخگویی به مردم و حفظ سرمایه های اجتماعی کشور بیان کرد: هر فردی نباید از طرف مسئولان بلندگو به دست بگیرد و اظهارنظر کند بلکه نظام باید یک صدای واحد داشته باشد. مردم سرمایه های اجتماعی کشور هستند و باید واقعیت ها را به آنها گفت. چرا که آنها نظام خود را دوست دارند و پای آن ایستاده اند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha