پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۶۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رونالدو در کره خبر ساز شد؛ شکایت سئول از یوونتوس

جهان دفتر پکنپکن به دنبال اعتراض تماشاگران کره ای به انجمن فوتبال این کشور به دلیل نیمکت نشینی «رونالدو» ستاره یوونتوس در بازی با تیم منتخب کره جنوبی در سئول، انجمن فوتبال این کشور قصد دارد از یوونتوس به دلیل بازی ندادن رونالدو شکایت کند.

رونالدو در کره خبر ساز شد؛ شکایت سئول از یوونتوس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یونهاپ روز سه شنبه گزارش کرد حدود دو هزار تماشاگر بازی فوتبال تیم منتخب کره جنوبی با یوونتوس که جمعه گذشته در استادیوم جام جهانی سئول برگزار شد به دلیل بازی نکردن رونالدو در این مسابقه قصد دارند از انجمن فوتبال کره شکایت کنند انجمن فوتبال کره هم قصد دارد از یوونتوس شکایت کند.

داستان از این قرار است که ۶۵ هزار تماشاگر کره ای به شوق تماشای بازی رونالدو بلیط این بازی ها را در عرض کمتر از ۱۵۰ دقیقه به قیمت های گزاف ۲۵ تا ۳۴۰ دلار خریدند اما دریغ از یک دقیقه پا به توب شدن رونالدو و حضور او در زمین بازی.

برگزار کنندگان این بازی گفته اند باشگاه یوونتوس متعهد بوده دستکم ۴۵ دقیقه رونالدو را به زمین بازی آورده و به او بازی دهد.

این بازی ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه روز جمعه با ۱۵ دقیقه تاخیر شروع شد و با نتیجه مساوی سه بر سه به پایان رسید.

انجمن فوتبال کره جنوبی گزارش کرده است یوونتوس درخواست کرده بود این بازی به دو نیمه ۴۰ دقیقه ای کاهش یابد همچنین تهدید کرده بود در صورت عدم پذیرش خواسته های این باشگاه، این رویداد را لغو خواهد کرد.

کره جنوبی می گوید از آنجائیکه رونالدو در این مسابقه بازی نکرده و یوونتوس هم برنامه نشست رونالدو با هواداران را برگزار نکرده است از این تیم می خواهد خسارت را بپردازد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha