قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۶۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کی روش استنلی: هدفم آقای گلی نیست/ مهم این است که الان در سپاهان هستم

مهاجم تیم فوتبال سپاهان می گوید از نیمکت نشینی در این تیم ترسی ندارد چرا که سعی می کند با تلاش بیشتر خودش را به ترکیب اصلی برساند.

کی روش استنلی: هدفم آقای گلی نیست/ مهم این است که الان در سپاهان هستم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کی روش استنلی، مهاجم تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد: چند روزی را در ترکیه سپری کردیم و من هم به تمرینات اضافه شدم تا از لحاظ شرایط بدنی آمادگی لازم را به دست بیاورم. حتی به صورت شخصی سخت تمرین می کنم تا بتوانم قبل از شروع مسابقات خودم را به سطح خوبی برسانم.

او درباره دیر اضافه شدن به تمرینات و احتمال اینکه جایگاه خود را در ترکیب اصلی از دست بدهد هم بیان کرد: من ترسی ندارم. اگر هم روی نیمکت باشم تلاشم را بیشتر می کنم که به عنوان بازیکن اصلی در تیم باشم. تصمیم گیرنده نهایی مربی است و او تصمیم می گیرد که چه کسی از لحاظ فنی و بدنی آماده است. من هم می خواهم امسال سخت تلاش کنم و شرایطی حتی بهتر از سال قبل داشته باشم.

مهاجم سپاهان در پاسخ به این پرسش که دلیل تمدید قراردادش با سپاهان با وجود پیشنهادات از دیگر تیم ها چه بود، گفت: در مورد پیشنهادات تیم های دیگر، صحبتی نمی کنم. مهم این است که الان من در سپاهان هستم. اینجا جایی است که دوست داشتم باشم. تمام تمرکزم را روی تیمم و به دست آوردن مقام همراه با تیم می گذارم.

استنلی درباره اینکه آیا به آقای گلی در لیگ قهرمانان آسیا هم فکر می کند توضیح داد: هدف من آقای گلی نیست بلکه کمک به تیم است. هر چه گل بیشتری بزنم به تیمم کمک بیشتری کرده ام.

او درباره مدعیان قهرمانی لیگ برتر هم اظهار کرد: من دوست دارم فقط راجع به باشگاه خودم صحبت کنم اما در لیگ ایران تمام تیم ها قوی هستند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha