پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۶۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کلاته رودبار؛ فاقد خدمات درمانی شبانه روزی/ 50 کیلومتر تا درمان!

امام جمعه کلاته رودبار با بیان اینکه خدمات درمانی شبانه روزی در کلاته رودبار وجود ندارد، گفت: مردم برای درمان مسیر 50 کیلومتری را طی می کنند.

کلاته رودبار؛ فاقد خدمات درمانی شبانه روزی/ 50 کیلومتر تا درمان!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام اسماعیل بناییان سفید استان سمنان اظهار کرد: عمده مشکلات کشور امروز پیرامون اقتصاد است؛ از طرفی تحریم های خارجی استکبار جهانی و از طرف دیگر، سوءمدیریت های داخلی این مشکلات را ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: مردم از مشکلات معیشتی رنج می برند و دولت باید تدابیری خاص در این رابطه اتخاذ کند.

امام جمعه کلاته رودبار با تأکید بر اینکه گمان نمی کنیم قیمت ها پایین تر از وضع فعلی بیاید، اظهار کرد: دولت هنرش را در تثبیت قیمت ها نشان دهد تا قدری از مشکلات مردم در خریدها کم شود؛ دولت باید درآمد و قدرت خرید مردم افزایش دهد.

امام جمعه کلاته رودبار با تأکید بر اینکه بیکاری معضلی جدی در کشور است، تصریح کرد: شهرهای استان سمنان هم مثل سایر مناطق کشور درگیر بیکاری، تورم و گرانی هستند.

بناییان سفید با اشاره به اینکه فرهنگ کار در کشور نهادینه نشده است، اضافه کرد: بیکاری بسیاری از جوانان را رنج می دهد.

دوبانده شدن محور چشمه علی- کلاته رودبار

وی با بیان اینکه معضل جدی کلاته رودبار عدم وجود خدمات درمانی شبانه روزی است، تصریح کرد: پزشک و در مجموع خدمات درمانی شبانه روزی در این منطقه عشایری نداریم.

امام جمعه کلاته رودبار با تأکید بر اینکه مردم کلاته رودبار مسیر 50 کیلومتری رفت و برگشت را برای درمان طی می کنند، اضافه کرد: خدمات درمانی و بهداشتی در این منطقه کامل نیست.

بنایبان سفید با اشاره به اینکه پروژه مهم کلاته رودبار در حوزه راه است، تصریح کرد: مسیرهای ارتباطی به کلاته رودبار وضع خوبی دارد.

وی با بیان اینکه پروژه دوبانده شدن محور چشمه علی- کلاته رودبار در حال احداث است، اضافه کرد: این پروژه به رفع معضل ترافیک در این منطقه کمک می کند.

انتهای پیام/75035/م/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha