قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۶۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از امروز

توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ از امروز سه شنبه 8 مردادماه آغاز می شود.

آغاز توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از امروز

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ در ۱۶ کدرشته تکنولوژی اتاق عمل، بهداشت عمومی، تکنولوژی پرتوشناسی، علوم آزمایشگاهی، مامایی، هوشبری، فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی، برق، کامپیوتر، معماری، مکانیک، مهندسی اجرایی عمران، علوم ورزشی، حسابداری، تکنولوژی و طراحی دوخت، هنرهای تجسمی جمعه 11 مردادماه در 163 شهرستان برگزار می شود.

برگ راهنمای داوطلبان تمام رشته های امتحانی با آزمون و کارت شرکت در آزمون منحصراً برای داوطلبان متقاضی رشته های با آزمون از امروز سه شنبه ۸ مرداد ۹۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

اگر داوطلبان اطلاعات لازم برای دریافت کارت آزمون نظیر شماره داوطلبی، پرونده یا کدپیگیری مورد نیاز را نداشته باشند، برای دریافت کارت می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از قسمت سیستم پاسخگویی، اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی یا کد پیگیری را دریافت کنند.

نشانی و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون تمام داوطلبان رشته های امتحانی با آزمون نیز بر مبنای استان و شهرستان محل اقامت فعلی آنان در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha