قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۶۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قهرمانی آذربایجان شرقی در دوچرخه سواری جایزه بزرگ کارگران کشور

مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری کارگران کشور با قهرمانی تیم آذربایجان شرقی الف به پایان رسید.

قهرمانی آذربایجان شرقی در دوچرخه سواری جایزه بزرگ کارگران کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از تبریز، در این مسابقات که به مدت یک روز در مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز در 2 ماده کریتیوم و تایم تریل انفرادی برگزار شد بعد از تیم میزبان تیم های البرز و تهران کاپ های دوم و سوم را بالای سر بردند.

در بخش انفرادی کریتریوم در رده سنی زیر 35سال ، حسن سیف الهی فر آذربایجان شرقی، سید میلاد سید قالیچی از تهران و سعید مختاری از آذربایجان شرقی در سکوهای اول تا سوم ایستادند.

همچنین در همین ماده حسین محمدی ها از البرز، حسن عباسی درخشان از آذربایجان شرقی و محمدجواد حفظی از یزد در رده ی سنی 35 تا  45 سال مدال های طلا نقره و برنز را بر گردن آویختند .

در رده پیشکسوتان بالای 45 سال کریتیوم نیز امید اسفندیاری از تهران به همراه جواد دنیا دیده و حسین محمودی 2 دوچرخه سوار از آذربایجان شرقی روی سکو قهرمانی رفتند .

اما در بخش تایم تریل که به مسافت 4 کیلو متر برگزار شد در بخش زیر 35 سال حسن سیف الهی فر از آذربایجان شرقی، سعید مختاری از  آذربایجان شرقی و میثم رضایی از قزوین مدال های طلا نقره و برنز را درو کردند.

حسین محمدی ها از البرز، سید مهدی میر باقری از البرز و محمد جواد حفظی از یزد در رده ی سنی 35 تا 45 سال به ترتیب  با تایم بهتری از خط پایان رد شدند.

همچنین در بخش پیشکسوتان این ماده نیز دوچرخه سوار مطرح تهرانی روی سکوی قهرمانی رفت ، بدین ترتیب بعد از امید اسفندیاری 2 دوچرخه سوار آذربایجان شرقی با نام های  جواد دنیا دیده و حسین محمودی دوم و سوم شدند.

این مسابقات به مدت یک روز استادیوم یادگار امام تبریز برگزار شد و به نفرات اول دوم و سوم هر رده ی سنی به ترتیب جوایز نقدی 15-10 -5میلیون ریالی اهدا شد .

انتهای پیام/60017

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha