قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۶۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خسروی: کولینا هم در جام جهانی تست داوری را نرفت

داور سابق فوتبال ایران گفت: هر شخصی که فکر می کند آزمون آمادگی جسمانی داوران راحت است 40 مرتبه 75 متر را در 20 ثانیه بدود!

خسروی: کولینا هم در جام جهانی تست داوری را نرفت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی خسروی در مورد مردود شدن تعدادی از داوران و کمک داوران در آزمون آمادگی جسمانی گفت: آزمون آمادگی جسمانی داوران فقط 20 درصد از داوری است. 80 درصد باقی مانده به دانستن قوانین، عملکرد سال گذشته، اعتماد به نفس و ... مربوط می شود. حتی کولینا در جام جهانی 2002 هم تست داوری را نرفت اما فیفا به او داوری داد.  همه داورانی که در آزمون آمادگی جسمانی مردود شده اند یا در این آزمون غایب بوده اند جز بهترین داوران فوتبال کشورمان هستند.

وی افزود: گاهی برخی شرایط مثل استرس، مسافرت های دور ، نداشتن آمادگی ذهنی و... باعث می شود که یک داور نتواند در آزمون آمادگی جسمانی قبول شود. هر شخصی هم فکر می کند که آزمون آمادگی جسمانی آسان است 40 مرتبه 75 متر را در 15 ثانیه هم نه در 20 ثانیه بدود تا متوجه شرایط شود.

خسروی تصریح کرد: مردودی یا غیبت در آزمون آمادگی جسمانی هم اتفاق خاصی نیست این داوران در کلاس بعدی که 20 روز یا یکماه دیگر است دوباره در آزمون آمادگی جسمانی شرکت می کنند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha