پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۵۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در نشستی مطرح شد:

۳۴۴ مدرسه گیلان تحت پوشش طرح دادرس جمعیت هلال احمر گیلان

رشت- در نشست تجلیل از تیم المپیاد آماده دختران جمعیت هلال احمر گیلان مسئولان این جمعیت از پوشش ۳۴۴ مدرسه در قالب طرح دادرس و آموزش 10 هزار دانش آموز در استان گیلان خبر دادند.

۳۴۴ مدرسه گیلان تحت پوشش طرح دادرس جمعیت هلال احمر گیلان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  مهدی ولی پور عصر دوشنبه در دیدار با اعضای تیم المپیاد آماده دختران جمعیت هلال احمر گیلان، گفت: جوانان به عنوان ارکان اصلی هلال احمر با حضور بیشتر در فعالیت های این نهاد مردمی می توانند به گسترش اهداف هلال احمر کمک کنند.

وی با بیان اینکه  با توجه به آسیب های اجتماعی تهدید کننده جوانان، امروز بیشتر از هر زمانی نیازمند ترویج اصول انسانی و بشر دوستی که از اهداف هلال احمر است هستیم، افزود: این جوانان به عنوان سفیران این نهاد بزرگ مردمی می توانند همراه هلال احمر باشید.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان ادامه داد: جوانان ما با تاسی از آموزه های دینی و همچنین دریافت آموزش های لازم در هلال احمر می توانند ضمن مراقبت و هدفمند سازی فعالیت های خود دیگر اعضای خانواده و جامعه را به این سمت هدایت کنند.

آموزش ۱۰ هزار دانش آموز گیلانی

در ادامه معاونت جوانان هلال احمر استان نیز ضمن تقدیر از حمایتهای مدیر عامل و تلاش اعضای تیم دردستیابی مقام های برتر، گفت : کسب مقام توسط اعضا حاصل مشارکت و کار تیمی است که در طی تمرین و حضور مستمر اعضا در آموزش ها و اردوها  کسب شده است.

امید عظیمیان همچنین افزود: اعضای تیم دختران جمعیت هلال احمر گیلان در مسابقات جانبی هفت سنگ و شب فرهنگی نیز موفق به کسب مقام اول شدند.

وی  با اشاره به اینکه ۳۴۴ مدرسه تحت پوشش طرح دادرس جمعیت هلال احمر استان گیلان قرار دارند، ادامه داد: بیش از ۱۰ هزار دانش آموز در مدارس با عنوان تیم های «دانش آموزان آماده در حوادث» آموزش دیده و در مواقع لزوم در حوادث بکارگیری می شوند.

گفتنی است تیم منتخب دادرسان استان گیلان در هفتمین مرحله المپیاد آماده مرحله کشوری موفق به کسب رتبه اول در رشته «پناه گیری» و سوم در «خروج ایمن و حمل مصدوم» شدند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha