قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۵۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در جلسه ای با حضور داورزنی؛ روند تجهیز ورزشگاه ها بررسی شد

روند تجهیز و استانداردسازی ورزشگاه ها با حضور معاون وزیر ورزش، رئیس فدراسیون فوتبال، مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، رئیس سازمان لیگ و مدیران کل ورزش و جوانان استان مورد بررسی قرار گرفت.

در جلسه ای با حضور داورزنی؛ روند تجهیز ورزشگاه ها بررسی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، امروز جلسه ای با حضور محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، حسن کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، حیدر  بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و مدیران کل ورزش و جوانان استان ها در وزارت ورزش برگزار شد.
در این نشست روند تجهیز و استاندارد سازی ورزشگاه های فوتبال در لیگ برتر مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مشخص شد پیشرفت ها ی خوبی در روند تجهیز ورزشگاه ها صورت گرفته است. 
لیگ برتر فوتبال در هجده دوره گذشته، طبق تقویم ارایه شده و به موقع آغاز شد اما در این فصل به دلیل الزامات ایجاد زیرساخت های مناسب جهت امنیت و ایمنی تماشاگران، مسابقات به تعویق افتاد بنابراین با توجه به انجام کار در ورزشگاه ها و ایجاد ساختارهایی که مدنظر بود، به نظر می رسد در روزهای آتی تعدادی  از باشگاه ها اتمام کار  تجهیز ورزشگاه های خود را به این سازمان اعلام نمایند.
لذا چنانچه اکثریت باشگاه ها اتمام کار خود را اعلام نمایند، سازمان لیگ اقدام به شروع مسابقات خواهد نمود و باشگاه هایی که ورزشگاه های آنها آماده نیستند می بایست در زمین بی طرف و بدون تماشاگر مسابقات خود را برگزار کنند.

انتهای پیام/س

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha