قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۵۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رتبه ششم وزارت صنعت در مبارزه با فساد

اقتصاد صنعت و معدنتهران مدیرکل دفتر وزارتی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود تبلیغاتی که می شود، وضعیت این وزارتخانه در مبارزه با فساد خوب است و رتبه ششم را داراست.

رتبه ششم وزارت صنعت در مبارزه با فساد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز دوشنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، «افشار فتح الهی» در نخستین نشست جامعه بازرسی و نظارت صنعت، معدن و تجارت در محل سازمان توسعه تجارت افزود: اراده و برنامه قوی شخص وزیر و بدنه وزارتخانه بر شفاف سازی سیستم است.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه چهار وزارتخانه در بدنه وزارت صنعت، معدن و تجارت ادغام شده و حجم کاری زیادی را بر عهده آن گذاشته است، ضرورت دارد نظارت بیشتری بر آن وجود داشته باشد.

فتح الهی با بیان اینکه شناسایی گلوگاه های فساد به تنهایی کافی نیست، ادامه داد: در حوزه برداشتن گلوگاه ها باید برنامه ریزی شود و مسئولیت نظارت و بازرسی، تاکید بر برداشتن و رفع این گلوگاه ها از طریق مجموعه های متولی است.

وی خطاب به بازرسان و ناظران حاضر در جلسه، تاکید کرد که پیگیر مسائل مردم باشید و اگر جایی هم پیگیری غیرقانونی بود باید شفاف به مردم اعلام شود.

۴۰ درصد تولید ناخالص ملی در حوزه وزارت صنعت

مدیرکل دفتر وزارتی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه ۴۰ درصد تولید ناخالص داخلی کشور در حوزه وزارت صنعت است، افزود: این در شرایطی است که به خاطر جنگ اقتصادی ایجاد شده توسط دشمن، مجموعه کاری وزارت صمت در خط اول جبهه مبارزه قرار دارد.

فتح الهی خاطرنشان کرد: به نسبت شرایطی که دشمنان ایجاد کرده اند اکنون از وضعیت بحرانی عبور کرده و به یک ثبات نسبی رسیدیم.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha