قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۵۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قیمت طلا، سکه و انواع ارز امروز ۹۸/۰۵/۰۷

هم اکنون هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۰۷ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۴میلیون و ۱۸۳ هزار تومان قیمت خورده است.

قیمت طلا، سکه و انواع ارز امروز ۹۸/۰۵/۰۷
خبرگزاری تسنیم: سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۶۹ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۵ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی های بانکی ۱۲ هزار و ۵۰ تومان ارزش گذاری شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز کاری قبل، به قیمت ۴ میلیون و ۱۶۹ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۷۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۴۶۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۶۹ هزار تومان فروخته می شود.

قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۵ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار های جهانی با قیمت ۱۴۱۸.۴ دلار معامله می شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روز های گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود. البته قیمت دلار در روز جاری روند افزایشی داشته است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتار های موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روز های گذشته به حساب می آید.

به گزارش تسنیم، صرافی های بانک ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۵۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری می کنند.

این درحالی است که قیمت دلار در صرافی های آزاد برای فروش به مردم با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۱۲ هزار و ۳۵ تومان تعیین شده است.

برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها، ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳۲۸۳ تومان ارزش گذاری شده و مورد معامله قرار می گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است. قیمت پوند هم ۱۴ هزار و ۹۲۴ تومان تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

12 هزار و 50  تومان

قیمت یورو

13 هزار و 700 تومان

قیمت پوند

14 هزار و 924 تومان

قیمت درهم امارات

3 هزار و 283 تومان

قیمت سکه بهار آزادی

4 میلیون و 94 هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

4 میلیون و 169 هزار تومان

قیمت نیم سکه

2 میلیون و 278 هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و 469 هزار تومان

قیمت سکه گرمی

969 هزار تومان

قیمت گرم طلای 18

405 هزار و 600 تومان

قیمت گرم طلای 24

540  هزار و 800 تومان

قیمت هرمثقال طلا

یک میلیون و 754 هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

1418.4دلار

قیمت پلاتیندلار

872 دلار

قیمت انس نقرهدلار

16.42 دلار

انتهای پیام/

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha