قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۵۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با کیمیا علیزاده از اهدای لباس تا قول مدال المپیک

دختر تاریخ ساز تکواندو به مردم ایران وعده داد در المپیک ۲۰۲۰ بار دیگر خاطره خوش دوره قبلی را تکرار کند.

با کیمیا علیزاده از اهدای لباس تا قول مدال المپیک

کیمیا علیزاده که با بدشانسی سال گذشته در چنین مقطعی و در آستانه بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در حالی که قرار بود پرچمدار کاروان ایران باشد، دچار مصدومیت شدید شد و مدتی را به دلیل عمل جراحی دور از میادین سپری می کرد.


این دختر تاریخ ساز تکواندوی ایران حالا بعد از مدتی به شیاپچانگ برگشته و به زودی در جام جهانی برای قدرت نمایی دوباره مبارزه می کند.


کیمیا علیزاده که شب گذشته به همراه همسرش در ضیافت ورزشکاران با رییس هلال احمر به بهانه کمپین "ورزش سه" حاضر بود، یک هدیه با ارزش را به این کمپین اهدا کرد تا برای کمک به سیل زدگان به حراج گذاشته شود.

 


این ملی پوش تکواندوی ایران لباسی که با آن در المپیک ریو توانسته بود تنها مدال تاریخ ورزش بانوان ایران را به دست بیاورد، به این کمپین اهدا کرد؛ لباسی که به گفته خودش ارزش معنوی زیادی برایش داشت.


در حاشیه این مراسم از کیمیا علیزاده درباره وضعیت فعلی اش پرسیدیم و اینکه در المپیک توکیو هم مردم در انتظار مدال آوری او مثل دوره قبلی باشند. او در این باره به "ورزش سه" گفت: «قطعا به مردم می گویم امیدوار باشند. من تمریناتم را خیلی جدی دنبال می کنم و شرایط خیلی خوبی دارم. اول شهریورماه جام جهانی برگزار می شود و قرار است من هم حضور پیدا کنم. امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم تا این اتفاق استارتی برای مسابقات بعدی من باشد.»

 

منبع ورزش سه
ثبت نظرات
captcha