قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۵۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جمالی: باید با عوامل فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی برخورد شود

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان این که «مجلس از مبارزه با فساد در حوزه بهداشت و درمان حمایت می کند» گفت: وزارت بهداشت کمر همت برای مقابله با فساد در حوزه ی دارو و تجهیزات پزشکی را بسته است ما هم در این راه همراهیم و آن ها را تنها نمی گذاریم.

جمالی: باید با عوامل فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی برخورد شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، منوچهر جمالی با اشاره به تاکیدات اخیر وزیر بهداشت درباره ی فساد در حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: فساد موضوعی  است که همواره در طول تاریخ وجود داشته که در واقع چیز جدیدی نیست. این که برخی از شرایط سوء استفاده می کنند و با داشتن روحیه بی تعهدی و بی مسئولیتی وسوسه می شوند این موضوع وقتی حاد خواهد شد که کشور در شرایط سخت قرار دارد و مردم هم فشار شدید اقتصادی را تحمل می کند.

وی ادامه داد: کسانی از بیت المال و از امکانات دولتی سوء استفاده کرده و باعث فساد در حوزه ی دارو و تجهیزات پزشکی شدند. موضوعی که وزیر بهداشت به آن اشاره کرده و کمر همت برای مقابله با فساد در دارو و تجهیزات پزشکی را بسته است. ما هم از این کار حمایت می کنیم و دولت را تنها نخواهیم گذاشت.

وی خاطر نشان کرد: موضوع فساد مربوط به دوران آقای نمکی نیست. از مدت ها قبل بوده و اکنون شدید شده که اعتراضاتی هم از سوی مردم به وجود آورده است. نظر وزیر بهداشت مقابله و مبارزه با فساد است که مجلس و کمیسیون بهداشت هم کمک کرده و باید سیستم های نظارتی هم در این راه به وزیر کمک کند. برخورد جدی امری لازم است تا مشکل حل شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha