قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ایران ۷۲ مهاجر غیرقانونی را به پاکستان تحویل داد

ایران روز یکشنبه ۷۲ مهاجر غیرقانونی پاکستانی را که به دلیل نداشتن مدارک قانونی اقامت بازداشت شده بودند ، به مسئولان مرزی تفتان پاکستان تحویل داده است.

ایران ۷۲ مهاجر غیرقانونی را به پاکستان تحویل داد
به گزارش تارنمای اردو پوینت، اتباع بازداشت شده از طریق گذرگاه مرزی تفتان (هم مرز با شهر میرجاوه در ایران) به نیروهای مرزبانی پاکستان تحویل داده شدند.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بیشتر اتباع پاکستانی که در ایران بازداشت و به کشورشان بازگردانده می شوند، کارگرانی هستند که مدارک معتبر مربوط به مهاجرت به همراه ندارند و بسیاری از آنان نیز قصد عبور از مسیر ایران برای ورود غیرقانونی به کشورهای اروپایی دارند.

مهاجرت غیرقانونی اتباع پاکستانی به ایران همواره مشکلاتی را برای دو کشور ایجاد کرده است و  تعدادی از این افراد به دلیل استفاده از مسیرهای خطرناک و وسیله های ناایمن جان خود را از دست می دهند.

همه ساله تعداد زیادی از اتباع پاکستان که سعی می کنند به طور غیرقانونی وارد ایران شوند، توسط مرزبانان ایران دستگیر و به کشورشان بازگردانده می شوند.

مهاجران غیرقانونی پس از ورود به ایران، سعی می کنند با عبور از ترکیه و یونان خود را به اروپا برسانند اما بیشتر آنان پیش از رسیدن به مقصد توسط مرزبانان و پلیس دستگیر می شوند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha