قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر بین الملل حزب کمونیست چین با بادامچیان دیدار کرد

سیاست احزاب و تشکل هاتهران وزیر بین الملل حزب کمونیست چین عصر امروز- یکشنبه- با حضور در ساختمان حزب موتلفه اسلامی، با اسدالله بادامچیان دبیرکل این تشکل سیاسی دیدار و گفت و گو کرد.

وزیر بین الملل حزب کمونیست چین با بادامچیان دیدار کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «سونگ تائو» وزیر بین الملل حزب کمونیست چین که به تازگی به ایران سفر کرده است ساعتی قبل در دیدار با محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وزارت بین الملل حزب حاکم چین، وظیفه خود می داند که روابط خود را با کشورها و نهادهای مختلف سیاسی در کشورهای مختلف را گسترش دهد و ملاحظات و دیدگاه های دوستانمان را به حاکمان چین منتقل کنند.

وی افزود: نهادهای سیاستگذاری در کشورهای مختلف نقش مهمی در هدایت روابط بین الملل دارند. بعد از برقراری ارتباط ما با مجمع، میزبان 11 هیات از ایران بودیم و 5 سفر از سوی هیات های عالیرتبه به ایران داشته ایم که در ارتقای روابط بسیار اهمیت دارد.
وزیر بین الملل حزب کمونیست چین بیان کرد: سفر این هیات به منظور تقویت هماهنگی های راهبردی و تبادل نظر میان دو کشور مربوط است و مایل هستیم که در کنار هم با چالش ها  و مشکلات مقابله کنیم.

تائو همچنین عنوان کرد: در شرایط اخیر، تحولات پیچیده و سریعی را در صحنه بین الملل شاهد هستیم که چالش هایی را برای کشورهای چین و ایران به همراه آورده است اما عزم و اراده ما حمایت از ایران در حقوق قانونی و مشروع برای طی مسیر پیشرفت و توسعه است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha