پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دیدار رئیس پارلمان عراق با امیر کویت

رئیس پارلمان عراق که به کویت سفر کرده است با امیر این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

دیدار رئیس پارلمان عراق با امیر کویت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «محمد الحلبوسی» رئیس پارلمان عراق و هیأت همراه وی امروز یکشنبه با «صباح الأحمد الجابر الصباح» امیر کویت دیدار و درباره روابط دوجانبه گفت وگو کرد.

دفتر الحلبوسی در بیانیه ای اعلام کرد که در این دیدار الحلبوسی بر علاقه مندی عراق برای تقویت روابط با کشور دوست و برادر کویت در تمامی زمینه ها تأکید کرد.

طبق گزارش وبگاه «ناس»، رئیس پارلمان عراق در این دیدار از مواضع کویت در حمایت از عراق در کنفرانس بین المللی کشورهای کمک کننده قدردانی و ضرورت فعال سازی پروژه های عمرانی عراق را مورد تأکید قرار داد.

حلبوسی در این دیدار گفت: «ما به همراه مسؤولان اجرایی دولت به اینجا آمده ایم تا پرونده های مربوط به پروژه های ویژه بازسازی عراق و کمک هایی مالی وعده داده شده در کنفرانس بین المللی کویت به خصوص بخش مربوط به بهداشت و آموزش در تمامی استان ها را بررسی کنیم».

رئیس پارلمان عراق همچنین خواستار تشکیل کمیته های مشترک برای بررسی این پروژه ها و آغاز اجرای این پروژه ها شد و امیر کویت نیز گفت که کویت آماده کمک به عراق است.

 

بنابر گزارش خبرگزاری کویت (کونا)، رئیس پارلمان عراق امروز همچنین در کاخ بیان با «جابر المبارک الحمد الصباح» نخست وزیر کویت دیدار کرد.

انتهای پیام/م

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha