قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خزانه دار شورای اسلامی شهر اصفهان خبر داد:

فروش۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت توسط شهرداری اصفهان

خزانه دار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری اصفهان ۵۰۰ میلیارد تومان فروش اوراق مشارکت در راستای تحقق بودجه داشته است که با احتساب آن سهم درآمد بودجه این نهاد به ۳۳ درصد می رسد.

فروش۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت توسط شهرداری اصفهان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیراحمد زندآور پیش از ظهر یک شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه با بیان اینکه بودجه مصوب شهرداری اصفهان برای سال جاری چهار هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تعیین شده است، اظهار داشت: دو هزار و ۱۸ میلیارد تومان از این میزان بودجه مربوط به مناطق پانزده گانه شهرداری اصفهان و دو هزار و ۸۲ میلیارد تومان نیز مربوط به شهرداری مرکزی است.

وی افزود: بر همین اساس مجموع درآمد مناطق پانزده گانه شهرداری اصفهان طی چهار ماه نخست سال جاری ۶۹۱ میلیارد تومان و میزان درآمد شهرداری مرکزی نیز ۱۷۵ میلیارد تومان بوده است.

۲۱ درصد از بودجه شهرداری اصفهان محقق شده است

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در مجموع ۴۵۹ میلیارد تومان معادل ۲۱ درصد از بودجه شهرداری اصفهان تاکنون محقق شده است، ابراز داشت: ۲۱۳ میلیارد تومان از بودجه تحقق یافته از محل درآمد اسناد و ۱۹۳ میلیارد تومان نیز از بابت درآمدهای غیر نقدی و املاک بوده است.

وی تاکید کرد: بدین ترتیب از سهم بودجه جاری شهرداری اصفهان در سال جاری ۱۴ درصد معادل ۱۷۴ میلیارد تومان و سهم بودجه در بخش عمرانی نیز دو درصد معادل ۶۳ میلیارد تومان تحقق یافته است.

تحقق بودجه ۳۳ درصدی شهرداری اصفهان با احتساب فروش اوراق مشارکت

زند آور تاکید کرد: شهرداری اصفهان همچنین ۵۰۰ میلیارد تومان فروش اوراق مشارکت در راستای تحقق بودجه داشته است که با احتساب آن سهم درآمد بودجه شهرداری اصفهان به ۳۳ درصد افزایش می یابد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha