پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با همکاری اوج؛

انیمیشن «حسنا کوچولو» در ۱۸۲ قسمت تولید می شود

تهیه کننده انیمیشن «حسنا کوچولو» از تولید ۱۸۲ قسمت از این انیمیشن در ۳ فصل خبر داد.

انیمیشن «حسنا کوچولو» در ۱۸۲ قسمت تولید می شود

امید مرندی تهیه کننده انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» درباره آخرین وضعیت ساخت این انیمیشن گفت: ساخت فصل دوم انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» به کارگردانی مجید محمودی از سال گذشته در ۶۷ قسمت آغاز و تاکنون حدود ۳۵ قسمت آماده نمایش شده و ۳۲ قسمت در حال ساخت است که تا آخر امسال این قسمت ها نیز آماده نمایش می شود.

وی درباره پیش بینی از زمان پخش انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» از تلویزیون بیان کرد: با توجه به آماده بودن بیش از نیمی از قسمت های فصل دوم، این انیمیشن احتمالاً زمستان سال جاری یا نوروز ۹۹ روی آنتن تلویزیون می رود.

این تهیه کننده تلویزیون درباره تغییرات فصل دوم انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» نسبت به فصل اول آن، عنوان کرد: فصل دوم این انیمیشن از نظر داستان کمی تغییر کرده است. در فصل دوم خانواده حسنا  برای دیدن پدر بزرگ و مادر بزرگ حسنا به شمال سفر می کنند و بخش زیادی از قسمت های فصل دوم در شمال است.  

مرندی درباره بازخوردهایی که از مخاطبان این انیمیشن دریافت کرده است، گفت: ما پس از اتمام فصل اول انیمیشن «حسنا کوچولو» با کمک دوستان اوج کودک و نوجوان، یک افکار سنجی انجام دادیم و در آن افکار سنجی، دریافتیم که اقبال بسیاری برای دیدن این انیمیشن در سنین کودک و نوجوان وجود دارد و به همین خاطر سعی کردیم قسمت های جدید این انیمیشن را با کیفیت و بهتر از قسمت های پخش شده تولید کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که قرار است تا چند قسمت انیمیشن «حسنا کوچولو» ساخته شود، اعلام کرد: در نظر داریم که قسمت های این انیمیشن را به ۱۸۲ قسمت برسانیم. همانطور که می دانید در فصل اول انیمیشن ۵۲ قسمت تولید و پخش شد، فصل دوم هم ۶۷ قسمت خواهد بود و در سال آینده فصل سوم انیمیشن «حسنا کوچولو» را ۶۳ قسمت خواهیم ساخت که مجموع آن ها ۱۸۲ قسمت می شود.

انیمیشن «حسنا کوچولو» در استودیو انیمیشن صبیان تولید شده است.

منبع سینما پرس
ثبت نظرات
captcha