قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سمیرا برادری؛

یک فیلم اولی برای «فجر۳۸» فیلم خود را می رساند؟

سمیرا برادری تهیه کننده سینما از دریافت پروانه ساخت برای فیلم سینمایی «زاوالا» به عنوان اولین تجربه کارگردانی ارسلان امیری و تلاش برای رساندن آن به جشنواره فجر خبر داد.

یک فیلم اولی برای «فجر۳۸» فیلم خود را می رساند؟

سمیرا برادری تهیه کننده سینما درباره جدیدترین فعالیت های خود به مهر گفت: در حال حاضر مشغول آماده سازی فیلم سینمایی «بی سر» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی هستیم و این روزها مراحل صداگذاری آن توسط حسین قورچیان سپری می شود.

وی درباره دیگر فعالیت های خود گفت: به تازگی پروانه ساخت فیلم سینمایی «زاوالا» به کارگردانی ارسلان امیری را دریافت کرده ایم. این فیلم که برای آن یک اسم من درآوردی گذاشته ایم اولین فیلم ارسلان امیری در مقام کارگردان است البته او پیش از این در آثار آیدا پناهده نویسندگی و کار تدوین را انجام داده بود.

برادری عنوان کرد: با توجه به اینکه این روزها سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در عرصه سینما ترسیده اند پیدا کردن سرمایه گذار کمی سخت شده با این وجود اگر کسی با ما در این حوزه همراهی کند پیش تولید و تولید «زاوالا» را در فصل پاییز شروع می کنیم تا بتوانیم فیلم را به جشنواره فیلم فجر برسانیم.

این تهیه کننده اظهار کرد: «زاوالا» یک کمدی گروتسک است که وقتی فیلمنامه آن را خواندم به شدت از آن خوشم آمد البته باید بگویم ارسلان امیری کارگردان فیلم اولی است که چندان هم فیلم اولی محسوب نمی شود چراکه او سابقه کار در آثار سینمایی را داشته است. همانطور هم گفتم این فیلمنامه توجه ما را جلب کرد و تصمیم گرفتیم آن را بسازیم از همین رو اگر شرایط مهیا شود فیلم را در یک فضای روستایی جلوی دوربین می بریم.

منبع سینما پرس
ثبت نظرات
captcha