قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شرکت 593 نفر در دوره های مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهاباد

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهاباد گفت: عملکرد آموزشی یک ساله این مرکز 111842 نفر ساعت معادل 593 نفر دوره هست که از این تعداد313 نفر برادران و 280نفر خواهران در دوره های آموزشی این مرکز شرکت نموده اند.

شرکت 593 نفر در دوره های مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهاباد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بهاباد، سید یحیی حسینی شیطوری در جمع خبرنگاران گفت: برادران در دوره های تعمیرکار اتومبیل های سواری بنزینی درجه 2، تعمیر موتورسیکلت درجه 2، دریل کار و اره کار، کاربرiCDL، زعفران کار، تولیدکننده عرقیات از گیاهان دارویی و تعمیرکار برق خودرو درجه 2 شرکت نموده اند.

وی همچنین از برگزاری دوره تعمیر و سرویس و نگهداری خودرو ویژه خواهران در این مرکز خبر داد و گفت: خواهران نیز در دوره های مانتو دوز، سرویس و نگهداری خودرو، راسته دوز، شلوار دوز زنانه، بچه گانه و دخترانه دوز، گل دوز دستی، زعفران کار، سازنده تولیدات چرمی دست دوز، کارور Photoshop، کاربر ICDL، سرمه دوز درجه 2 و تکه دوز با چرخ نازک دوز زنانه درجه 2 شرکت نموده اند.

حسینی شیطوری با اشاره به نقش مهارت آموزی و آموزش های فنی و نیز تعامل با بخش خصوصی برای کارآفرینی اظهار داشت: بهره گیری از ظرفیت های موجود بخش خصوصی و غیردولتی برای توسعه آموزش های فنی و حرفه ای ضروری است.

وی اظهار کرد: باید با توجه به ظرفیت ها در شهرستان، آموزش های فنی و حرفه ای را ترویج داد و بامهارت آموزی و با برقراری نوعی ارتباط با طبیعت و نیازهای موجود به خودکفایی رسید.

سرپرست مرکز فنی و حرفه ای بهاباد با تأکید بر اینکه باید به سمت مهارت آموزی حرکت کنیم ، یادآور شد: اگر به سمت مهارت آموزی حرکت کنیم جایگاه ما در بخش تولید بهتر خواهد شد.

انتهای پیام/3404

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha