قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همایش بزرگ مهارت های صحیح زندگی در قصرشیرین برگزار شد

استان ها کرمانشاهقصرشیرین همایش بزرگ مهارت های صحیح زندگی شامگاه شنبه در سرسرای روباز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین با حضور مسئولان و جمعی از جوانان استان کرمانشاه برگزار شد.

همایش بزرگ مهارت های صحیح زندگی در قصرشیرین برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، این همایش با حضور جمعی از جوانان رده سنی 18 تا 35 سال از شهرستان های مختلف استان کرمانشاه به همت اداره کل ورزش و جوانان استان، سازمان مردم نهاد قصرشیرین شهر خاطره ها و با همکاری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین با سخنرانی سید محمود انوشه روانشناس برپا شد که با استقبال مردم همراه بود.

                                                                       

فرماندار قصرشیرین در آغاز این همایش با اشاره به توطئه ها و ترفندهای دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون گفت: جنگ نظامی نتوانست خللی در اراده پولادین ملت بزرگ ایران اسلامی وارد کند از این رو دشمن با شبیخون فرهنگی وارد شد.

مرادعلی تاتار افزود: با هوشیاری و بصیرت ملت ولایتمدار ایران اسلامی و با رهبری های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی دشمن بار دیگر در مبارزه فرهنگی علیه ملت ایران شکست خورد و نتوانسته تاکنون کاری از پیش ببرد.

 وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی که اراده آهنین ملت ایران اسلامی را دیده اند، این بار با جنگ اقتصادی وارد میدان شده اند اما نمی دانند که ملت مقاوم ما از تحریم و تهدید نمی ترسد و  با توکل بر خدا و پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب و تکیه بر باورها و توانمندی های خود دشمنان این آب و خاک را بازهم به خاک مذلت می کشاند.

وی در ادامه با تجلیل از جوانان پرشور ایران اسلامی در عرصه های مختلف گفت: پیشرفت کشور در گرو تلاش جوانان ایران اسلامی است از این رو باید جوانان با تکیه بر توانمندی های خود برای توسعه کشور بکوشند و به طور یقین قله های افتخار و عزت را یکی پس از دیگری فتح می کنند.

دکترسید محمود انوشه روانشناس نیز در این همایش مهارت صحیح زندگی را کشف یک زندگی با کیفیت و ذهن سالم و شاد نام برد و در ادامه توکل، آرامش، صبوری، عمل، انگیزه، پشتکار و صداقت و توسل بر قرآن کریم را راه رسیدن به موفقیت بیان کرد.

وی افزود: بدبینی عامل تمامی شکست های جهان است از این رو باید با دوری از این فاکتور مهم بتوان از دیگر عوامل  شکست در زندگی که حقارت ، توهم ، چه کنم ، ناامیدی ، یاس و فلاکت فرد را به دنبال دارد، دوری کرد.

این روانشناس و استاد دانشگاه گفت: ابزار موفقیت انسان در لبخند و سکوت است و انسان ها باید با توکل، عزتمندی و باور به داشتن کرامت برای خود و دیگران راه درست زندگی را بپیماید تا بتواند به لذت آرامش و امنیت در زندگی برسد.

 وی در ادامه راه های صحیح ارتباط همسران با یکدیگر و کسب موفقیت در زندگی و همچنین حضور شایسته برای مقابله با ناامیدی ها و رسیدن به خودباوری و ایمان را برای رسیدن به آرامش واقعی و دور شدن از اضطراب و تشویش روانی برای شرکت کنندگان تشریح کرد.

در ادامه این همایش چندین سوال  روانشناسی شخصیت از سوی این روانشناس برجسته از حاضران پرسیده شد که با استقبال شرکت کنندگان پاسخ های لازم به آنان ارایه شد.

                                                                                  

پایان بخش این همایش بزرگ تجلیل از جوانان برتر استان کرمانشاه با اهدای لوح سپاس و هدایا بود.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت و 186 کیلومتر مرز با عراق دارد.

 3012/8066

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha