قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ساخت اولین پردیس سینمایی در خلخال

رئیس شورای اسلامی دوره پنجم خلخال گفت: ساخت اولین پردیس سینمایی درخلخال در محل شهربازی قدیم اجرا می شود.

ساخت اولین پردیس سینمایی در خلخال

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید شهابی در اردبیل اظهار کرد: ساخت اولین پردیس سینمایی بامشارکت اداره کل ارشاد اسلامی استان اردبیل و شهرداری خلخال روبروی ترمنیال این شهر آغاز می شود.

وی با اشاره به توسعه سی متری قدس در جهت کاهش بار ترافیکی شهر خلخال گفت: شعار اصلی شورای اسلامی و شهرداری تعامل با مسؤولان و سایر دستگاه ها است.

رئیس شورای اسلامی شهر خلخال با تاکید بر لزوم رضایت شهروندان از اقدامات مدیریت شهری تصریح کرد: علیرغم اینکه درسال گذشته تنها 25 پروانه ساخت و ساز و بهره برداری به شهروندان از سوی شورای اسلامی وشهرداری صادر شده ولی با محدودیت درآمد بیشترین اقدامات انجام شده است.

شهابی گفت: تغییر و تحول سی متری قدس خلخال در جهت اصلاح و بهبود عبور و مرور شهری و کاهش ترافیک از مرکز شهر و گسیل آن به نقاط حاشیه شهر انجام شد.

وی اصلاح هندسی میادین شهر، تعریض پل ها، اصلاح ورودی های شهر را از اولویت کاری سال جاری دانست و با اشاره به طرح بازآفرینی خلخال اظهار داشت: متاسفانه اعتبار برای روندتوسعه شهرخلخال در طرح بازآفرینی به بهانه زیر پنجاه هزار نفر بودن قطع شده که نیاز به حمایت مسؤولان شهرستان خلخال داریم.

انتهای پیام/3463/131

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha