قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پنجمین دوره طرح قرآنی الحافظون بصورت شبانه روزی در روستای بلبل آباد بشاگرد/خیرین بشتابند

مدیر موسسه جامعه الحفظ بیت الرقیه(س) بشاگرد: پنجمین دوره طرح قرآنی الحافظون ویژه برادران در روستای بلبل آباد بشاگرد بصورت شبانه روزی از تیرماه شروع شد و تا آخر مرداد ادامه دارد.

پنجمین دوره طرح قرآنی الحافظون بصورت شبانه روزی در روستای بلبل آباد بشاگرد/خیرین بشتابند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، حسن زارعی از آغاز پنجمین طرح قرآنی الحافظون در ابتدای تیرماه خبر داد و اظهار کرد: برای این طرح به شدت نیاز به کمک های خیرین عزیز هستیم.

وی افزود: این حافظان قرآن کریم که در طرح حفظ قرآنی الحافظون  شرکت کرده اند، دوست دارند به پابوس علی بن موسی الرضا(ع) شرفیاب شوند که به دلیل مشکل مالی، از خیرین و مسئولان انتظار داریم برای اعزام این حافظان قرآن کریم، یاریگرمان باشند.

زارعی اظهار داشت:  پنجمین دوره طرح قرآنی الحافظون ویژه برادران بصورت شبانه روزی در روستای بلبل آباد بشاگرد بمدت دو ماه از تیرماه شروع شد و تا آخر مرداد ادامه داردکه در تامین مایحتاج اغذیه ای، هزینه اساتید و... با مشکل مالی مواجهیم.
مدیر موسسه جامعه الحفظ بیت الرقیه گفت: ۳۵ نفر قرآن آموز مقطع دبیرستان  زیرنظر چهارنفر مربی در این طرح از بشاگرد، سندرک، میناب وهشت بندی به حفظ سه جزء قرآن کریم مشغول هستد.
این فعال قرآنی گفت:تاکنون ۵دوره  بصورت شبانه روزی تابستانه دو ماهه برگزار و ۲۵۰نفر حافظ تربیت کردیم که از یک جز  به بالا حفظ کرده اند و بعضی از آنهادر مدارس حفظ یکساله شرکت کردند و ۱۵نفر حافظ کل شدند.
وی ضمن اعلام این مطلب که کسانی که بطور متوالی دو دوره در طرح الحافظون شرکت کرده اند اکنون به حفظ ۲۰جزء رسیده اند افزود: در مسابقات مرحله شهرستانی اوقاف  ۱۵نفر در حفظ پنج جزء، ده جزء، ۱۵ جزء، ۲۰جزء و حفظ کل به مرحله استانی راه پیدا کردند که متاسفانه به علت نداشتن هزینه ایاب وذهاب از مسابقات استانی باز ماندند.
حسن زارعی گفت: در مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم سال قبل ۵۰۰نفر و امسال ۲۵۰نفر شرکت کننده داشتم و بازدهی خوبی هم داشت.

انتهای پیام/۸۸۰۳۰/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha