پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۴۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احتمال حضور وزیر ارشاد در مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر خراسان رضوی

مسؤول بسیج رسانه خراسان رضوی از احتمال حضور وزیر ارشاد در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ابوذر این استان خبر داد.

احتمال حضور وزیر ارشاد در مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر خراسان رضوی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس محمدیان در مشهد گفت: چهارمین جشنواره ابوذر با هدف معرفی استعدادهای جدید و نخبگان رسانه با شعار فراجناحی از همه ظرفیت های رسانه ای این استان درراستای به خدمت گرفتن گفتمان رهبری و انقلاب در 5 موضوع و قالب های مختلف در سال جاری برگزار می شود.

مسؤول بسیج رسانه خراسان رضوی با تاکید بر اینکه چهارمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر در 5 محور برگزار می شود، اضافه کرد: عزم ملی برای تحقق گام دوم، زیارت، فرهنگ میزبانی و فرهنگ شهروندی، رونق تولید، پیشرفت اقتصادی و مشارکت سیاسی و آسیب های اجتماعی از جمله این محورها محسوب می شود.

وی ادامه داد: خبرنگاران و فعالان رسانه ای می توانند آثار خود را در قالب های یادداشت، مصاحبه، گزارش، انیمیشن، عکس و خبر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند، شرایط را به گونه ای در نظر گرفتیم که اصحاب رسانه برای شرکت در این جشنواره هیچ گونه محدودیتی نداشته باشند.

محمدیان مبنای فعالیت شورای سیاستگذاری این جشنواره را همکاری همه مدیران و اصحاب رسانه دانست و یادآور شد: همه رسانه ها فارغ از گرایش های سیاسی به این جشنواره اعتماد کرده اند و این اعتماد وظیفه دبیرخانه این جشنواره را سنگین تر می کند.

مسؤول بسیج رسانه خراسان رضوی از احتمال حضور وزیر ارشاد در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ابوذر این استان خبر داد و گفت: این موضوع یکی از ویژگی های خاص این جشنواره محسوب می شود.

وی سطح رقابت در این جشنواره را بالا و بسیار حرفه ای دانست و متذکر شد: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا آذر ماه سال جاری است.

انتهای پیام/ 70031

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha