قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۳۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سیل پیام های تبریک به ستاره های جوان والیبال

بعد از قهرمانی تیم والیبال جوانان ایران در مسابقات جهانی پیام های تبریک زیادی برای این موفقیت تاریخی صادر شد.

سیل پیام های تبریک به ستاره های جوان والیبال

جوانان والیبال ایران با شکست ایتالیا در یک بازی جذاب و تماشایی توانست برای نخستین بار بر بام جهان بایستد و یک اتفاق تاریخی را رقم بزند.


بعد از این موفقیت بزرگ که با یک مربی ایرانی و در منامه بحرین رقم خورد، خیلی از مسئولان و ورزشکاران به جوان های والیبال ایران تبریک گفتند.

* رئیس جمهور جزو اولین افرادی بود که به تیم جوانان والیبال ایران در پی کسب قهرمانی جهان تبریک گفت. حسن روحانی در صفحه توییتر خود پیامی را خطاب به بازیکنان و مربیان این تیم صادر کرد.

 


* همچنین وزیر ورزش و جوانان در پیامی قهرمانی تیم جوانان والیبال ایران در مسابقات جهانی را تبریک گفت. مسعود سلطانی فر در بخش از پیام خود نوشت: «دستاورد امروز جوانان والیبالیست که دنیا را به توانمندی آنها واقف ساخت و برای مردم ایران نیز  نوید بخش همت والا و گام نهادن  به مرحله ای بالاتر بود، حاصل تلاش با عشق، کوشیدن با ایمان و برنامه ریزی برای فتح قله های افتخار است .»

 


* سیدمحمد موسوی، ستاره تیم ملی والیبال بزرگسالان هم با انتشار یک استوری در اینستاگرام قهرمانی تاریخی جوانان والیبال ایران را تبریک گفت.

 


* وزیر ارتباطات و فناوری فرد دیگری بود که در توییتر خود این قهرمانی تاریخی را تبریک گفت. آذری جهرمی برای جوانان والیبال ایران نوشت: «بیست! جوانان والیبالی گل کاشتند و حالا قهرمان جهانند. عالی بودن و عالی نتیجه گرفتند. بازی هیجان انگیز آنها را مستقیم از طریق تلویزیون اینترنتی دیدم، بی نظیر بودند!»

 


* علی ربیعی، سخنگوی دولت دیگر مقام مسئولی بود که با یک توییت به قهرمانی جوانان والیبال ایران پرداخت و این موفقیت را در دوران تحریم شیرین تر دانست.

 

 

 

* حنیف عمران زاده، بازیکن سابق استقلال در یک استوری قهرمانی جوانان والیبال ایران را تبریک گفته و نوشته: «شیر مادرتون حلالتون»!

 

 

 

* عادل غلامی، بازیکن سابق تیم ملی والیبال با انتشار فیلمی از لحظه ثبت پیروزی 3 بر 2 جوانان والیبال این افتخار تاریخی را تبریک گفته است.


* علی شفیعی، بازیکن کنونی تیم ملی والیبال هم جزو دیگر والیبالیست هایی بوده که به جوان های این رشته تبریک گفته و نوشته: «دمتون گرم، خوش غیرتا».


* میلاد عبادی پور، لژیونر والیبال ایران با انتشار عکسی از تیم جوانان در استوری اینستاگرام خود نوشت: «تبریک شیرمردان جوان ایران».

 

منبع ورزش سه
ثبت نظرات
captcha