قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۳۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ربات های بیمارستانی تا به روزرسانی گلکسی A50

انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ربات های بیمارستانی تا به روزرسانی گلکسی A50

هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

این روزها بسیاری از بیمارستانها در ایالات متحده از ربات های دستیار برای جراحی استفاده می کنند. این ربات ها از ربات های بسیار ساده تا ربات های بسیار پیچیده گسترده اند و در نتیجه کاربردهایی متنوع دارند.مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

شرکت سامسونگ یک به روزرسانی جدید برای گوشی J7 Duo ارائه کرده است. طی ماه های اخیر سامسونگ برای بسیاری از گوشی های خود به روزرسانی اندروید پای را انجام داده و اکنون نوبت به J7 Duo رسیده است که به روزرسانی شود.  مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده طی دو روز اخیر چالشی سنگین علیه دولت امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه به راه انداخته است. چالشی که می تواند به زودی به یک بحران جدی تبدیل شود. ماجرا از جایی آغاز شد که دولت فرانسه مالیات های شرکت های فناوری ایالات متحده را افزایش داد و ترامپ نیز در توییتی نه چندان محترمانه امانوئل مکرون را احمق خطاب کرد و وی را به تلافی این اقدام تهدید کرد.مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

شرکت سامسونگ این روزها روی طراحی ساعت های جدید خود کار می کند و به عبارتی دقیق تر بسیاری از کاربران سامسونگ منتظر رونمایی از ساعت گلکسی اکتیو2 سامسونگ هستند.اکنون تصاویری از این گوشی فاش شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

نتایج پژوهش های مرکز مطالعاتی و پژوهشی pew نشان می دهد که ویدئوهای مرتبط با کودکان زیر 13 سال سه برابر بیش از دیگر ویدئوها بازدید گرفته اند. این آمار نشان می دهد برتری مذکور در طول هفته نخست سال 2019 به شکل محسوسی وجود داشته است. مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

گوشی گلکسی A50 سامسونگ یک به روزرسانی جدید ارائه کرده است. این به روزرسانی جدید شامل پیشرفت دوربین و به روزرسانی امنیتی می شود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha