پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۳۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دریادار خانزادی: همکاری نظامی ایران و روسیه امنیت را در آبراه های جهان تضمین می کند

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه همکاری نظامی و دریایی ایران و روسیه، امنیت در آبراه های جهان را بیش از پیش تضمین می کند، گفت: نیروی دریایی دو کشور در سطح منطقه ای و فرامنطقه ای بسیار قدرتمند هستند و قطعا همکاری بین این دو نیرو به نفع هر دو کشور خواهد بود.

دریادار خانزادی: همکاری نظامی ایران و روسیه امنیت را در آبراه های جهان تضمین می کند
دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در صدر هیئتی بلندپایه نظامی وارد شهر سن پترزبورگ روسیه شد.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرمانده نیروی دریایی ارتش در بدو ورود به سن پترزبورگ با بیان اینکه همکاری نظامی و دریایی ایران و روسیه، امنیت در آبراه های جهان را بیش از پیش تضمین می کند، گفت: این همکاری ها همچنان در سطحی راهبردی در حال پیشرفت است.

دریادار خانزادی همکاری های نظامی و دریایی میان ایران و روسیه را بسیار خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: نیروی دریایی دو کشور ایران و روسیه در سطح منطقه ای و فرامنطقه ای بسیار قدرتمند هستند و قطعا همکاری بین این دو نیرو به نفع هر دو کشور خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سفر سه روزه خود به سن پترزبورگ با همتایان خود از روسیه و چند کشور دیگر دیدار و مذاکرات مهمی انجام خواهد داد.

همچنین فرمانده نیروی دریایی ارتش کشورمان روز فردا (یکشنبه) در مراسم روز نیروی دریایی روسیه شرکت خواهد کرد.

در این مراسم که در شهر سن پترزبورگ برگزار می شود، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور مقامات بلندپایه فدراسیون روسیه و مقامات بلندپایه نظامی از دیگر کشورها حضور خواهند داشت.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha