قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۳۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نمایندگان مجلس امضای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را پس گرفتند

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع استیضاح وزیر جهاد کشاورزی گفت: متاسفانه امضای نمایندگانی که خواهان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی بودند از حد نصاب افتاد و تنها پنج نفر از نمایندگان مجلس، همچنان بر روی موضوع استیضاح پافشاری می کنند.

نمایندگان مجلس امضای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را پس گرفتند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جلال محمودزاده امروز در ارومیه، با اشاره به موضوع استیضاح وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد:متاسفانه امضای نمایندگانی که خواهان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی بودند از حد نصاب افتاد و تنها پنج نفر از نمایندگان مجلس، همچنان بر روی موضوع استیضاح پافشاری می کنند.

وی تصریح کرد: بنده این موضوع را پیگیر هستم تا امضاهای جدیدی از نمایندگان جمع آوری کنم چون حداقل باید 10 نفر موضوع استیضاح را امضاء کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه هیئت رئیسه مجلس با رایزنی های انجام شده با نمایندگان، توانستند آنها را مجاب به پس کردن امضای خود کنند.

از اواخر سال گذشته موضوع استیضاح وزیر جهاد کشاورزی مطرح بود که بیش از 40 امضاء نیز جمع آوری شده بود اما به گفته برخی نمایندگان مجلس، هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی این موضوع را در صحن مطرح نکرده و مخالف موضوع استیضاح بودند.

انتهای پیام/61024/ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha