قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۳۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ساخت 4 زورخانه در استان سمنان

رئیس هیأت ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان با بیان اینکه چهار زورخانه در این استان در حال ساخت است، گفت: سمنان در بخش ساخت زورخانه دارای امتیازی ویژه در کشور است.

ساخت 4 زورخانه  در استان سمنان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدحسن سبزواری در سمنان اظهار کرد: ورزش پهلوانی و زورخانه ای جزو فرهنگ و تمدن دینی و ملی کشور ما است و ورزش ملی محسوب می شود.

رئیس هیأت ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان با تأکید بر اینکه این استان در بخش ساخت زورخانه امتیازی ویژه در کشور دارد، بیان کرد: زورخانه های دامغان و گرمسار سال گذشته افتتاح شد و در اختیار ورزشکاران قرار گرفت.

سبزواری با اشاره به اینکه ساخت زورخانه های مهدی شهر، میامی، ایوانکی و مجن ازجمله پروژه های عمرانی هیأت ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان به شمار می روند، اضافه کرد: مشکلی در بخش زیرساخت ها نداریم و با تکمیل و افتتاح این زورخانه ها در آینده زیرساخت ها تقویت می شود.

وی با بیان اینکه سمنان در فهرست 10 استان برتر کشور در بخش ورزش پهلوانی و زورخانه ای است، اضافه کرد: ورزشکاران خوبی در این رشته داریم که ظرفیت های خوبی در بخش قهرمانی دارند.

رئیس هیأت ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان با تأکید بر اینکه آموزش در اولویت برنامه های این هیأت قرار دارد، خاطرنشان کرد: برپایی کلاس های مربیگری زورخانه ای و داوری کشتی پهلوانی و زورخانه ای در برنامه قرار دارد و باید آموزش را در این بخش افزایش دهیم.

انتهای پیام/75035/س/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha