قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۳۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خالقی: دولت و دستگاه قضایی با مافیای دارو برخورد کند

عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: مطالبه نمایندگان مجلس از دستگاه قضایی درباره مافیای دارو ورود قاطعانه و برخورد با متخلفین است ضمن اینکه بانک مرکزی باید در نحوه تخصیص ارز به دارو تحقیق کرده و مانع سواستفاده فرصت طلبان شود.

خالقی: دولت و دستگاه قضایی با مافیای دارو برخورد کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بشیر خالقی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با با اشاره به عدم شفافیت در نحوه هزینه کرد ارز تخصیص داده شده به سازمان غذا و دارو، گفت: وجود مافیا در حوزه دارو به هیچ عنوان قابل قبول نیست و مجلس شورای اسلامی با تمام توان برای مقابله با مافیای داور اقدام خواهد کرد چرا که این مسئله با سلامت و بهداشت مردم سروکار دارد.

وی با بیان اینکه، نحوه تخصیص ارز به دارو باید به صورت شفاف مطرح شود، تصریح کرد: متاسفانه برخی به اسم دارو، ارز دریافت می کند اما با ارزی که مختص بیماران و حق آنهاست، کالاهای دیگر وارد می کنند که این مسئله موجب نگرانی مردم و نمایندگان مجلس شده است.

خالقی گفت: مطالبه ما از دستگاه قضایی این است که به مسئله مافیای دارو ورود و با متخلفین برخورد کند؛ البته بانک مرکزی نیز باید در نحوه تخصیص ارز به دارو تحقیق کرده و مانع سواستفاده فرصت طلبان شود. 

مخاطبان گرامی با ثبت سوژه ای در بخش «فارس من» با عنوان «نظارت بر قیمت های دارو در داروخانه» ، «مافیای داروخانه ها تا کجا پیش می روند؟» خواستار پیگیری این موضوع شدند. 

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha