قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۳۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گلایه مسؤول ستاد برگزاری نماز جمعه از کم کاری راهنمایی و رانندگی در خدمت رسانی به نمازگزاران

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه مشهد گفت: گلایه ای را نسبت به فرماندار دارم و آن این است راهنمایی و رانندگی در بحث ایجاد نظم ترافیکی پس از نماز جمعه حضور فعالی ندارد در صورتی که با قرار دادن چند مأمور به راحتی می تواند برخی فضاهای ترافیکی را مدیریت کند.

گلایه مسؤول ستاد برگزاری نماز جمعه از کم کاری راهنمایی و رانندگی در خدمت رسانی به نمازگزاران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مشهد، حجت الاسلام ابراهیم معادی ظهر امروز در همایش چهلمین سالگرد برگزاری نماز جمعه که در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد، گفت: امروز روز بسیار بزرگی است، چرا که ۴۰ سال فعالیت خود در برگزاری نماز جمعه را علاوه بر برگزاری توسعه نیز داده ایم.

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه مشهد خاطرنشان کرد: نماز جمعه مربوط به امام زمان(عج) است و ما وسیله ایم تا آن را برگزار کنیم، به کوری چشم دشمنان نماز جمعه را با عبور از سلیقه ها با شکوه تر نیز برگزار می کنیم.

وی با اشاره به اینکه نماز جمعه مشهد باشکوه ترین نماز جمعه کشور از نظر کمی و کیفی است، افزود: خدا را شاکریم در حال برگزاری یکی از پیچیده ترین نمازها هستیم، چرا که این نماز جمعه در ۲۷ نقطه از حرم مطهر بدون ایجاد کوچک ترین رخدادی در حال برگزاری است و این کاری سخت و طاقت فرسا است.

معادی با بیان اینکه دیگر میان مردم و مسؤولان در نماز جمعه مشهد فاصله ای نیست، عنوان کرد: دیگر کارت های حضور در صف های جلو از نظر ما اعتباری ندارد و صادر هم نمی شود، اگر فردی زودتر بیاید حتی می تواند دقیقا پشت سر امام جمعه قرار بگیرد.

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه مشهد با انتقاد از وضعیت خدمت رسانی راهنمایی و رانندگی به نمازگزاران در روز جمعه، اظهار کرد: گلایه ای را نسبت به فرماندار دارم و آن این است که راهنمایی و رانندگی در بحث ایجاد نظم ترافیکی پس از نماز جمعه حضور فعالی ندارد، در صورتی که با قرار دادن چند مامور به راحتی می تواند برخی فضاهای ترافیکی، که کم هم نیست، را مدیریت کند.

وی افزود: مدیریت تاکسیرانی خوب نیست، بنده روز گذشته از باب الجواد خارج شدم و حدود ۲۰ دقیقه فقط به نوع برخورد تاکسیرانان توجه کردم، اما انگار در آن نقطه با بازرسان پارتی بازی هایی صورت گرفته که بازرسان تاکسیرانی کار خود را به خوبی انجام نمی دهند که با مسافران به صورت گزینشی و غیرمنصفانه برخورد می شود.

بالاترین دستاورد انقلاب برگزاری نماز جمعه است

فرماندار مشهد در ادامه این جلسه گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را پشت سر گذاشتیم که از جمله آن ها بهره مندی از نعمت ولایت و امنیت بوده است.

سید محمدرضا هاشمی بالاترین دستاور انقلاب اسلامی را برگزاری نماز جمعه دانست و اظهار کرد: همه ما باید عامل به نماز جمعه و همراه با ستاد نماز جمعه باشیم، چرا که مشهد سرزمین خورشید و معنویت است و ما همه خدمت سالانه به ۳۵ میلیون زائر را بالاترین توفیق خود می دانیم و برای آن تلاش های بسیار را انجام می دهیم.

انتهای پیام/ ۷۰۰۷۱

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha