قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۳۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سامانه «تصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق» اهواز راه اندازی شد

به دستور شهردار اهواز و به منظور رفع ناهنجاری ها و نا زیبایی های موجود در شهر که نیاز به هزینه و بودجه خاصی ندارد، برای اولین بار سامانه «تصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق» راه اندازی شد.

سامانه «تصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق» اهواز راه اندازی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اهواز، موسی شاعری شهردار اهواز پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سامانه تصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق برای اولین بار با هدف بررسی و رفع معضلات شهر بر روی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز به نشانی ahvaz.ir قرار گرفت.

وی افزود: با راه اندازی این سامانه معاونان خدمات شهری مناطق موظفند ضمن بررسی وضعیت ناهنجاری منطقه خود نسبت به رفع آن در اسرع وقت اقدام کنند.

شهردار اهواز ضمن تشریح نحوه عملکرد این سامانه  توضیح داد: تعداد 1292 تصویر از ناهنجاری های سطح شهر از مناطق هشتگانه بر روی این سامانه بارگذاری شده که عمدتا معضلاتی است که بدون نیاز به هزینه کرد خاص یرطرف خواهند شد لذا هرمنطقه موظف است پس از رفع مشکل تصویر اصلاح شده آن معضل را روی سامانه ارسال کند.

شاعری در پایان تاکید کرد: این کار باید در مدت یکماه انجام شده و کلیه تصاویر با تصاویر اصلاح و رفع آن مشکل  جایگزین شود و با مسؤولی که نسبت به انجام کار و رفع ناهنجاری های سطح شهر کوتاهی کند، برخورد می شود.

گفتنی است این سامانه هم اکنون بر روی سایت شهرداری اهواز به نشانی Ahvaz.ir و با عنوان تصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق قابل رویت است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha