پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۳۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خارج کردن یک و نیم کیلو طلا و جواهر از معده یک زن! +تصاویر

در یک عمل جراحی که باور آن سخت به نظر می رسد، اما واقعیت دارد از معده یک زن ۲۶ ساله در هند مقادیر زیادی طلا و جواهر خارج شد!

خارج کردن یک و نیم کیلو طلا و جواهر از معده یک زن! +تصاویر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرارو: پزشکان در منطقه بنگال هند حدود یک و نیم کیلوگرم سکه و جواهرات از معده یک زن خارج کردند.

به گزارش فرارو، این زن ۲۶ ساله که رونی خاتون نام دارد این جواهرات و سکه ها را از فروشگاه برادرش برداشته و می بلعیده. جواهرات شامل ۶۹ قطعه زنجیر، ۸۰ گوشواره، ۱۱ حلقه بینی، ۴ کلید، ۵ آویز پا، یک ساعت و ۴۶ سکه هستند.

به گفته پزشکان بیمارستان برخی از این اشیا از جنس مس و برنج هستند و مقادیر زیادی از آن ها را نیز جواهرات گران قیمت تشکیل می دهد.

اعضای خانواده هنگامی که متوجه ضعف بدنی و دل درد شدید او شدند وی را به بیمارستان منتقل کردند که پس از انجام آزمایشات مشخص شد اشیای فلزی زیادی در معده دارد.

این زن هنگامی که به بیمارستان مراجعه کرده به شدت ضعیف شده بود و وضعیت حیاتی او به حدی بود که به پنج بطری خون نیاز داشت.

عمل جراحی برای خارج کردن جواهرات از معده این زن ۱ ساعت و نیم به طول انجامیده و پزشکان موفق شدند همه جواهرات و فلزات را از معده او خارج کنند.

حال عمومی خاتون خوب گزارش شده است، اما به دلیل اینکه از لحاظ ذهنی ناپایدار است تحت درمان روانپزشکان قرار گرفته است.

به گفته خانواده خاتون این زن هنگامی که به تنهایی در فروشگاه جواهرفروشی برادرش حضور داشته و احساس گرسنگی می کرده شروع به بلعیدن جواهرات می کرده است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha