پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۳۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نظام استکباری از بیم توان دفاعی ما به جنگ نابرابر اقتصادی روی آورده است

نماینده جهرم در مجلس گفت: نظام استکباری به سردمداری آمریکا و اسرائیل از بیم توان دفاعی ایران، به جنگ نابرابر اقتصادی روی آورده است.

نظام استکباری از بیم توان دفاعی ما به جنگ نابرابر اقتصادی روی آورده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران، اظهار داشت: آقای ترامپ با مشی و دلال مآبانه و عدم رعایت اصول و سیاست ورزی،کشور آمریکا را در سراشیبی اضمحلال و در آستانه فروپاشی قرار داده است.

وی افزود: ما به عنوان ملتی که تجربه شاه مستبد و خودکامه را داریم، به مردم آمریکا توصیه می کنیم که به رفتارهای رئیس جمهورشان توجه کنند و کشور خود را نجات دهند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: همه دنیا متوجه شده است که لفاظی های ابلهانه این فرد ناسالم (ترامپ) که با فریب، مسند ریاست جمهوری آمریکا را گرفته، مقابله ای بود با قدرت فکری جوامعی که دیگر استثمار نخواهند شد. 

رضایی در ادامه سخنانش عنوان کرد: آقای ترامپ که با رجزی دروغین بر طبل خالی جنگ کوبیده، می داند که دیگر مشروعیت خود را از دست داده است و از حمایت کنگره و مردم خود نیز بی بهره است و در مقابل، مواضع غرورانگیز مقام معظم رهبری ناشی از روحیه انقلابی تقوا، امید به آینده جهان اسلام و الهام گرفته از آیه قرآن است؛ که می فرماید «اشدا علی الکفار رحماءبینهم» است.

وی تصریح کرد: دنیا بداند و به یاد داشته باشد که خردشدن هیبت پوشالی و اهریمنی آمریکا که بر تمام ملت ها از اروپا تا آسیا، از آفریقا تا آمریکا سایه انداخته بود مدیون شجاعت صلابت و رشادت و رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و پایمردی ملت غیور ایران است.

رضایی با اشاره به دیدار نخست محترم ژاپن با رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان قطعاً با حسن نیت به سرزمین ما آمد اما اعلام می کنیم که آمریکا و رژیم صهیونیستی با ریشه های فکری منحوسی که دارند هیچگاه قابل اعتماد نبوده و نیستند.

وی با بیان اینکه ما ملتی نیستیم که دست دوستی به رژیم های بی هویت بدهیم، تصریح کرد: امروز که دست اهریمنی و تمامیت خواه آمریکا رو شده است و هیبت منحوسش فرو ریخته است، از رهبران اروپایی می خواهم که با تنظیم مواضع خود و جلب اعتماد جهانی اعتبار و استقلال خود را احیا کنند.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه سخنانش بیان کرد: ما آحاد ملتی که پیرو رهبری صلح جو و عدالت خواهی خود هستیم، ضمن محکوم کردن خرابکاری های نخ نمای ایادی سلطه طلب و تفرقه طلب در خلیج فارس و دریای عمان و تقدیر از هوشیاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اعلام می کنیم که با تمام توان و با تمام وجود از این برادران جان نثار رهبر و ملت حمایت کرده و از آنها می خواهیم همچنان با تمام وجود با تمام قدرت در مقابل ظلم جهانی مقاومت نموده و مانند گذشته، پوزه آنها را به خاک ذلت بمالند.

رضایی همچنین یکی از اهداف اساسی انقلاب را دستیابی به رفاه اجتماعی و تامین نیازهای اولیه مردم خواند و تصریح کرد: از این طریق مردم احساس سلامت ،امنیت و آرامش خواهند کرد و این از شاخص های ارزیابی قدرت خرید و توانایی در کسب امکانات زندگی است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: نظام استکباری به سردمداری آمریکا و اسرائیل از بیم توان دفاعی ما، به جنگ نابرابر اقتصادی روی آوردند؛ تحریم را در پیش گرفتند که با دو اثر مستقیم  و اثر روانی آن نارضایتی جامعه را افزایش دهند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خاتمه عنوان کرد: اگرچه جو روانی تحریم اثر خود را از دست داده و حباب آن ترکیده است، اما تداوم تحریم ها در عین کاهش مشروعیت ،به انزوای آمریکا در نظام بین الملل ،اثرات خود را حفظ کرده که لازم است با تدبیر مدیریت صحیح با آن مقابله شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha