قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توزیع ناعادلانه ثروت ملی بر خلاف قانون اساسی است

نماینده تاکستان در مجلس گفت: توزیع ناعادلانه ثروت ملی بر خلاف قانون اساسی است و نتیجه آن ظهور اشرافی گری جدید خواهد بود.

توزیع ناعادلانه ثروت ملی بر خلاف قانون اساسی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ، با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور، اظهار داشت: توزیع ناعادلانه ثروت ملی کشور بر خلاف قانون اساسی است و نتیجه آن ظهور اشرافی گری جدید و پیدا شدن نو کیسه ها خواهد شد. 

نماینده مردم تاکستان اضافه کرد: متاسفانه اصل مترقی و عدالت ساز 49 قانون اساسی، کامل اجرا نشد و قانون «از کجا آورده اید؟» به فراموشی سپرده شد و فریاد دلسوزان نظام و ولایت به جایی نرسید.

طاهرخانی از تصویب قانون رسیدگی به اموال نامشروع مسئولان به عنوان اقدامی انقلابی یاد کرد و گفت: سوءاستفاده از سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در اجرای اصل 44 قانون اساسی در خصوصی سازی قابل قبول نیست.

وی افزود: متاسفانه برخوردهای سلیقه ای باعث شد که شکوفایی اقتصادی و تقسیم و توزیع عادلانه ثروت محقق نشود و بخشی از ثروت ملی کشور در اختیار افراد خاص یا به عبارتی ژن های خوب قرار داد.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی همچنین یادآور شد: نباید کسانی که از مال و خود برای حفظ کشور، کیان ملی و آرمان های ارزشی، دینی و انسانی گذشته بودند در حسرت به دست آوردن شغل یا تامین معاش حداقلی حیثیت و آبروی شان در امان نباشد و عزت و غرورشان در هم شکسته شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha