قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ارائه تسهیلات طرح های سرمایه گذاری در سفر رییس جمهور به اردبیل

استاندار اردبیل گفت: تسهیلات مورد نیاز برای طرح های بزرگ سرمایه گذاری در بخش های مختلف در سفر رئیس جمهوری تامین می شود.

ارائه تسهیلات طرح های سرمایه گذاری در سفر رییس جمهور به اردبیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، به نقل از روابط عمومی استان اردبیل، اکبر بهنام جو در نشست با مجمع نمایندگان استان اردبیل اظهار کرد: طرح های بزرگ سرمایه گذاری در بخش های مختلف گردشگری، کشاورزی، صنعت و خدمات استخراج شده و تلاش می شود تسهیلات مورد نیاز آن ها در سفر رئیس جمهور تامین شود.

وی افزود: برخی طرح ها از سوی دستگاه های مربوطه شناسایی شده و برخی نیز مورد تقاضای سرمایه گذاران است و هفته آینده بانک های کشور برای بررسی تسهیلات مورد نیاز در سفر رییس جمهور به استان سفر می کنند.

استاندار اردبیل تصریح کرد: برخی از بانک ها از جمله بانک ملی، صادرات، سپه، تجارت و صنعت و معدن حضورشان در استان قطعی شده و در حال رایزنی با سایر بانک ها برای شرکت در جلسه جذب تسهیلات سفر در استان هستیم.

بهنام جو ادامه داد: تسهیلات ارائه شده در سفر رییس جمهوری با نرخ سود 18 درصد بوده و تلاش می شود تا سقف 20 هزار میلیارد تومان طرح برای اخذ تسهیلات پیشنهاد کنیم.

وی با اشاره به راکد بودن 35 درصد از واحدهای صنعتی و تولیدی استان گفت: تلاش می کنیم با اخذ تسهیلات برای این واحدها درصدی از آن ها را فعال کنیم.

استاندار اردبیل همچنین به طرح های پیشنهادی در بخش کشاورزی اشاره کرد و افزود: اصلاح نژاد دام های روستایی در استان اردبیل یکی از برنامه هایی است که توسط حوزه کشاورزی انجام می شود.

وی ادامه داد : اختصاص تسهیلات به این بخش و خرید دام هایی با نژاد دارای بازدهی بالا می تواند از مهاجرت روستاییان جلوگیری کند، این طرح در کمیته امداد امام خمینی(ره) برای مددجویان این نهاد در استان انجام خواهد گرفت.

بهنام جو اظهار داشت: لازم است نمایندگان استان نیز در خصوص جذب تسهیلات از بانک ها  به استان تلاش کنند تا زمینه جذب تسهیلات بیشتر به استان فراهم شود.

انتهای پیام/3463/**
 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha