قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتقاد از شُوی جوان گرایی دولت

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: دولت آن قدر این سال ها شعار و شُوی جوان گرایی داشته ، که از یاد برده است اصل، کار کردن برای جوانان است.

انتقاد از شُوی جوان گرایی دولت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیده حمیده زرآبادی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ، اظهار داشت: متاسفانه جوانان کشور در عرصه های مختلف ایستاده اند و تلاش کرده اند اما سرخورده شده اند.

وی با بیان اینکه اگر امید را از جوانان بگیریم چه باقی خواهد ماند، خطاب به حسن روحانی، عنوان داشت: آقای رئیس جمهور! سهم جوانان از دولت تدبیر و امید وزیری است که تاب نقد کارشناسی و تخصصی را ندارد.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ای کاش در کنار تخریب ها کمی هم از جوان گرائی در استان ها بگویید از نخبگان بدون رزومه، از جوانان بی خانه، از جوانانی که سال هاست شرمنده  خوانواده خود هستند. آنقدر این سال ها شعار و شوی جوانگرائی داشته ایم، که از یاد برده ایم اصل موضوع کار کردن برای جوانان است.

وی تصریح کرد: ما در حوزه جوانان برنامه ریزی نداریم، مجلس قانون منع به کارگیری بازنشستگان را تصویب می کند اما نتیجه اش برخورد سلیقه ای با آن می شود و هرکس لابی قوی تری دارد باقی می ماند، چراکه در این عرصه هیچ سیاست گذاری و ریل گذاری درستی صورت نگرفته و سال هاست با برخوردها و سیاست های جزیره ای می خواهیم خودمان را نشان دهیم نه اینکه کاری برای ازدواج، مسکن، اشتغال و سلامت جسمی و روانی جوانان انجام دهیم.

زرآبادی بر همین اساس اضافه کرد: اگر باور داریم که برای عبور از مشکلات نیاز به هوای تازه داریم باید میدان مدیریت را در عمل، نه در شعار و شوی سیاسی به جوانان متعهد، متخصص و با انگیزه بسپاریم.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای پیشرفت باید نگاه مان به داخل کشور باشد باید بپذیریم که برای حل مشکلات باید به خودمان رجوع کنیم.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha