قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازیکن تیم فوتسال مقاومت البرز: قبل از سفر به اصفهان به گیتی پسند باختیم

بازیکن تیم فوتسال مقاومت البرز گفت: قبل از اینکه به اصفهان بیاییم به گیتی پسند باختیم، چون برخی بازیکنان ما سرباز هستند که برای این مسابقه اجازه بازی کردن نداشتند.

بازیکن تیم فوتسال مقاومت البرز: قبل از سفر به اصفهان به گیتی پسند باختیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از البرز،  احسان سهیلی مقدم شامگاه جمعه و در جمع خبرنگاران درباره شکست 7 بر 5 تیمش برابر گیتی پسند در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: بازی جانداری بود. بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و فکر می کنم تماشاگران از تماشای آن لذت بردند.

وی با بیان اینکه قبل از اینکه به اصفهان بیاییم به گیتی پسند باختیم، افزود: تعداد بازیکنان ما برابر این تیم کمتر از همیشه بود. برخی بازیکنان مقاومت سرباز هستند که برای این مسابقه اجازه بازی کردن نداشتند و نتوانستند به ما کمک کنند.

بازیکن تیم فوتسال مقاومت البرز ادامه داد: با این حال بازی خوبی ارائه کردیم و می توانستیم از موقعیت های خود بهتر استفاده کنیم و حداقل به تساوی برسیم.

وی درباره پنالتی که به سود گیتی پسند اعلام شد، گفت: بعید می دانم چنین برخوردهایی دیگر در فوتسال خطا باشد. البته این نظر داور بود که به آن احترام می گذارم.

سهیلی مقدم در پاسخ به اینکه فکر نمی کند دلیل اعلام پنالتی فشار بازیکنان گیتی پسند به داور بوده باشد، تصریح کرد: شاید این هم یکی از دلایل اعلام پنالتی باشد.

وی درباره شدت آسیب دیدگی خود بیان کرد: پزشکان باید در این خصوص نظر دهند، فکر می کنم مصدومیت ام جدی باشد و باید ببینم چه می شود.

بازیکن تیم فوتسال مقاومت البرز درباره درگیری های بازیکنان 2 تیم در طول بازی اضافه کرد: بالاخره درگیری در بازی پیش می آید. هر 2 تیم برای برد به زمین آمده بودند و این موارد عادی است.

انتهای پیام/ب/1

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha