پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| وزیر علوم: اسامی خریداران پایان نامه با ذکر موضوع استخراج شد

وزیر علوم گفت: با استخراج اطلاعات حافظه های کامپیوتر و پرونده های ضبط شده از شرکت های فروش پایان نامه، اسامی افراد سفارش دهنده با موضوعات پایان نامه ها مشخص شده است.

فارس من| وزیر علوم: اسامی خریداران پایان نامه با ذکر موضوع استخراج شد

من با ثبت سوژه ای با عنوان «جلوی فروش و تبلیغات پایان نامه و مقاله در سطح خیابان را بگیرید» خواستار مقابله با این موضوع شده اند.

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با در پاسخ به این سوال که چند هفته قبل نخستین برخورد با متخلفان فروش پایان نامه انجام شد و وعده داده شد که مرحله برخورد بعدی هم به زودی انجام خواهد شد این موضوع به کجا رسید؟ گفت: برخورد با متخلفان فروش پایان نامه همچنان در جریان است.

وی توضیح داد: در برخورد قبلی از اسنادی از شرکت های ارائه دهنده خدمات فروش پایان نامه جمع آوری شده بود که شامل تعداد زیادی شامل حافظه های کامپیوتر، پوشه ها و پرونده ها بود.

غلامی تصریح کرد: هم اکنون مطالب حافظه های کامپیوتر استخراج و پرونده ها بررسی شده است و تقریباً اکثر اسامی افرادی که سفارش پایان نامه داده بودند و موضوعات آنها مشخص شده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: مرحله دوم برخورد با متخلفان فروش پایان نامه را هم با نیروی انتظامی و قوه قضاییه در حال پیگیری هستیم و به زودی انجام می شود، اکنون بیشتر منتظریم که آیین نامه اجرایی قانون مقابله با تقلب و تخلفات علمی توسط دولت ابلاغ شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha