قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سفیر صلح و دوستی هلال احمر وارد بوکان شد

استان ها آذربایجان غربیمهاباد «مجتبی یادگاری» دونده عضو هلال احمر استان مرکزی که همزمان با دهه کرامت و با شعار فراگیر شدن صلح جهانی در دنیا از شهر اراک دوندگی خود را آغاز کرده بود عصر امروز /جمعه/وارد بوکان در جنوب آذربایجان غربی شد.

سفیر صلح و دوستی هلال احمر وارد بوکان شد

رییس هلال احمر بوکان در مراسم استقبال از این دونده جوان و سفیر صلح و دوستی هلال احمر گفت: این اقدام نشان دهنده گسترش فرهنگ صلح و دوستی برای جهان است و در این زمینه همه مردم ایران خواهان جهانی عاری از جنگ و خشونت هستند.

انور بیادار افزود: این جوان دونده که پیش از این در مسابقات دو عناوین زیادی را به خود اختصاص داده است می دود تا پرچمدار این نماد جهانی بوده و صلح و دوستی را با این سبک به تصویر بکشد. 

وی اضافه کرد: این ورزشکار که از  اعضای فعال واحد جوانان جمعیت هلال احمر اراک است ۲۲ تیر امسال برنامه دوندگی خود را از هلال احمر این استان آغاز کرده و تاکنون ۲۰ استان کشور را پیموده است.

این دونده اراکی نیز به  گفت: در قالب این برنامه فاصله ۱۰ کیلومتری ورود به شهرها را با شعار فراگیر شدن صلح و دوستی در سطح بین الملل و اشنایی مردم با اهداف هلال احمر در هر استانی می دوم.

مجتبی یادگاری اظهار داشت: هفتم مردادماه با حضور در تهران سفر خود را با شعار «جهان نیازمند صلح و دوستی» است و پیام صلح از درون انسانها نشات می گیرد پایان خواهم داد.

این ورزشکار شایسته که تاکنون ۲ هزار و 400 کیلومتر را در قالب طرح های فرهنگی ورزشی طی کرده است در برنامه اخیر خود نیز ۳۱۰ کیلومتر را در ۳۱ استان کشور با شعار ترویج صلح و دوستی در جهان می پیماید.

وی سپس بوکان را به مقصد ملکان در استان آذربایجان شرقی ترک کرد.

7510/6185/

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha