پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شاهین با شکست مقابل سایپا نایب قهرمان شد

تیم فوتبال شاهین بوشهر در فینال مسابقات چهار جانبه جام شهدا با شکست مقابل سایپا به مقام نایب قهرمانی رسید.

شاهین با شکست مقابل سایپا نایب قهرمان شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بوشهر،تیم های سایپا تهران و شاهین شهرداری بوشهر از ساعت 20 امشب در فینال جام شهدا در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند.

شاهینی ها بازی را خوب شروع کردند اما خیلی زود و در دقیقه 6 از سانتر ارسالی جناح راست و ضربه سر مهاجم سایپا دروازه خود را باز شده دیدند.شاهین باز هم از عمق دفاع جایی که به نظر می رسد مشکل اساسی دارد، ضربه خورد.

شاگردان عبدالله ویسی پس از دریافت گل بر بازی سوار شدند و در دقیقه 20 با سماجت حسین مالکی و ضربه دقیق بهمن سالاری موفق شدند گل تساوی بخش بوشهری ها را به ثمر برساند.

پس از این گل نیز شاهین نمایش خوبی ارائه داد ولی  نتوانست دروازه سایپا را باز کند تا در نهایت این نیمه با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

بازیکنان شاهین بوشهر در نیمه دوم علی رغم اینکه مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند، ولی از روی دو اشتباه مهلک در دقایق 60 و 68 دو بار دیگر دروازه شاهین باز شد تا این تیم در پایان با قبول شکست 3 بر 1 به عنوان نایب قهرمانی جام شهدا برسد.

*ترکیب شاهین شهرداری بوشهر در بازی امشب :*
ویلیام، مرتضی غلامعلی تبار، بهروز نوروزی فر، حسن نجفی، امیر حسین موسی زاده(سلمان بحرانی) ، ابوذر صفرزاده (امین مشایخ) ، محمد صادق بارانی، پیمان شیرزادی(حسن پولادی) ، میلاد صارمی، حسین مالکی، بهمن سالاری(مهدی چاهکوتاه زاده)

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha