قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برترین رکاب زنان و دارترهای خراسان جنوبی معرفی شدند

پرونده دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر دختر و پسر دوچرخه سواری خراسان جنوبی با معرفی مدال آوران این رشته در قاین بسته شد و نفرات برتر دارت رنکینگ استان زیرگروه لیگ برتر کشور در طبس تجلیل شدند.

برترین رکاب زنان و دارترهای خراسان جنوبی معرفی شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بیرجند، پرونده مسابقات دارت رنکینگ بانوان خراسان جنوبی زیرگروه لیگ برتر کشور با معرفی برترین ها بسته شد.

در این رویداد ورزشی ۱۸ دارتر شهرستان های طبس و بیرجند در خانه دارت طبس به صورت گروهی و حذفی سیبل رقابت ها را هدف گرفتند.

زهرا رجبی بر سکوی قهرمانی مرحله نخست دارت رنکینگ خراسان جنوبی زیرگروه لیگ برتر کشور ایستاد، مائده عطایی نایب قهرمان شد، هانیه اباذری به مقام سوم رسید، زهره فنجانی نیز ضمن ثبت بالاترین فینیش (۱۳۴) به مقام چهارم دست یافت.

معرفی استعدادهای برتر ورزشی دوچرخه سواری خراسان جنوبی

در راستای شناسایی استعدادهای برتری ورزشی یک دوره مسابقات المپیاد نخبه های دوچرخه سواری خراسان جنوبی برگزار شد.

در این ماراتن استانی ۳۵ دوچرخه سوار دختر و پسر رده های سنی ۱۲ تا ۱۵ سال در آیتم های ۲۰۰ متر سرعت، تایم تریل انفرادی، انفرادی و کوهستان BMX به میزبانی منطقه گردشگری بزرگمهر قاینی شهر قاین با یکدیگر به رقابت پرداختند.

ایمان زراعتکار بر سکوی قهرمانی رده سنی متولدین ۱۳۸۳ پسران المپیاد استعدادهای برتر ورزشی خراسان جنوبی ایستاد، ابوالفضل ایزدی و سجاد زردی رتبه های دوم و سوم را به دست آوردند و بخش بانوان این رده سنی سارا حیدری و بهاره مسیح حائز مقام های اول و دوم شدند.

احسان خلوصی، علیرضا پردل و متین عباس نژاد مقام های اول تا سوم رده سنی متولدین ۱۳۸۳ را از آن خود کردند و در بخش بانوان نیز هلیا پردل حائز قهرمانی رده سنی ۱۳۸۴ این دوره از مسابقات شد.

در رده سنی متولدین ۱۳۸۵ پسران خراسان جنوبی مهدی خاکستری، امیرمحمد ضیائی و ابوالفضل اکبری در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و در بخش بانوان ملیکا حمیدی و نازنین زهرا آریانسب به مقام اول و دوم رسیدند.

آرش کیانیان، امیرمحمد پهناور و محمدجواد هروی رتبه های اول تا سوم رده سنی متولدین ۱۳۸۶ پسران المپیاد استعدادهای برتر دوچرخه سواری خراسان جنوبی را کسب کردند و در بخش بانوان نیز کوثر ابراهیمی قهرمان رقابت ها شد.

گفتنی است، نفرات برتر هر رده سنی این دوره از مسابقات در دومین المپیاد استعدادهای برتر کشوری هماورد نخبه های دوچرخه سواری ایران می شوند.

انتهای پیام/69014/ج

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha