قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تکواندو بین المللی اردن؛

هادی پور طلا گرفت/ مردانی و عاشورزاده به مدال نقره رسیدند

سه عضو تیم ملی تکواندو ایران در رقابتهای بین المللی اردن با کسب یک نشان طلا و دو نقره به کار خود پایان دادند.

هادی پور طلا گرفت/ مردانی و عاشورزاده به مدال نقره رسیدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، این دوره از مسابقات تحت عنوان «جام الحسن» و با حضور ۸۶۷ تکواندوکار از بیش از ۳۰ کشور صبح امروز در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان از صبح امروز در امان آغاز شد. در روز نخست تکواندوکاران در رده بزرگسالان به روی «شیء هاپ چانگ» رفتند که در بخش مردان ۱۳۱ تکواندوکار حضور داشتند.

تیم ملی ایران در سه وزن نمایندگان خود را به این مسابقات اعزام کرده بود که آرمین هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم به نشان طلا دست یافت. فرزان عاشورزاده در وزن ۶۳- کیلوگرم و سجاد مردانی در ۸۷+ کیلوگرم نیز با شکست در مبارزه نهایی موفق به کسب مدال نقره شدند.

هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم بعد از برتری ۲۵ بر یک برابر «محمد الفائف»، ۲۸ بر ۸ برابر «شبیب سلیم اوهابی» هر دو از اردن به نیمه نهایی صعود کرد. پی در این مرحله هم «هاروم خام» از پاکستان را ۲۷ بر ۳ از پیش رو برداشت و راهی مبارزه پایانی شد که به دلیل انصراف رقیب تایلندی به نشان طلا دست یافت.

در وزن ۶۳- کیلوگرم فرزان عاشورزاده کار خود را با برتری ۱۲ بر ۲ مقابل «محمد القحطانی» از عربستان آغاز کرد و در ادامه ۳۳ بر ۹ «زید ایهمدان» و ۱۰ بر صفر «حمزه عمار» هر دو از اردن را شکست داد و به فینال رسید. فرزان در مبارزه پایانی ۶ بر ۷ مقابل «امیرکان توران» از ترکیه باخت و نقره گرفت.

همچنین سجاد مردانی با پیروزی ۲۸ بر ۶ مقابل «بوکرچا» از الجزایر) راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نماینده اردن را شکست داد، ولی در مبارزه پایانی به حریفی دیگر از اردن باخت و صاحب نشان نقره شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha