قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده مردم نور محمودآباد خواستار شد:

وضع عوارض بر واحدهای آلاینده مازندران

محمودآباد- نماینده مردم نور و محمودآباد خواستار وضع عوارض بر واحدهای آلاینده زیست محیطی شد.

وضع عوارض بر واحدهای آلاینده مازندران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی اسماعیلی عصر جمعه در همایش هم اندیشی با فعالان اقتصادی استان که با حضور وزیر صمت برگزار شد، افزود: متأسفانه در سال های اخیر واحدهای تولیدی که بدون رعایت ملاحظات زیست محیطی، باعث چالش های زیست محیطی استان شدند و باید عواقب این پیامدها رو نیز پرداخت کنند.

وی به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اشاره کرد و گفت: واردات کالاها از مرزها آسیب زا ست که از گمرک ترخیص نمی شود و عوارض نمی دهند.

نماینده مردم نور و محمودآباد با بیان اینکه سرمایه در گردش واحدها از مشکلات است تصریح کرد: بانک ها هم باید سخت گیری ها را کم کنند.

اسماعیلی افزود: مجاری مربوطه برای تأمین لوازم و قطعات و تولید واحدها با توجه به تحریم بودن تسهیل گری نمی کنند و در این بخش همکاری نمی کنند.

وی گفت: ما امسال متأسفانه مشکل در فروش نفت داریم و مالیات را در مقابل بر واحدهای تولیدی اضافه کردیم درحالی که باید واحدها و ساختاری ایجاد شود که با نگاه های تولیدی کارگشایی شود.

نماینده مردم نور و محمودآباد، ایجاد فروشگاه های زنجیره ای و بی ضابطه را نگران کننده خواند و برای حمایت از فعالان در بازار خواستار محدودیت ویژه برای فعالیت بی ضابطه این نوع فروشگاه ها شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha