قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی فلسطینی ها را تهدید کرد

وزیر اقتصاد و صنعت رژیم صهیونیستی در پاسخ به قطع همکاری های تشکیلات خودگردان با این رژیم گفت که هزینه این کار را مردم فلسطین به زودی خواهند داد.

وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی فلسطینی ها را تهدید کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «ایلی کوهن» وزیر اقتصاد و صنعت رژیم صهیونیستی در پاسخ به قطع همکاری های تشکیلات خودگردان با این رژیم مدعی شد که فلسطینی ها هزینه این کار را به زودی خواهند داد.

به نوشته پایگاه خبری عربی۲۱، او در گفت و گو با روزنامه اسرائیل هیوم، مدعی شد که تشکیلات خودگردان پیش از این نیز به هیچ یک از توافقات با اسرائیل التزامی نداشت که اکنون بخواهد عمل به آن ها را متوقف کند.

این عضو کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی همچنین افزود: «فلسطینی ها پس از توقف توافقات با اسرائیل می خواهند چه کاری انجام دهند؟  محمود عباس می خواهد چه کاری کند؟ آیا دوباره می خواهد علیه اسرائیل در مدارس تحریک کند؟ یا می خواهد حقوق خانواده های کسانی که علیه اسرائیلی ها دست به عملیات می زنند را پرداخت کند؟ او پیش از این نیز این کارها را انجام می داده.»

عباس شامگاه دیروز (پنجشنبه)  طی سخنرانی خود در رام الله در واکنش به تخریب بی سابقه ۱۰۰ واحد مسکونی فلسطینیان در نزدیکی بیت المقدس گفت که شورای مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) تصمیم به توقف همه همکاری های خود با رژیم صهیونیستی گرفته و برای اجرای آن مکانیزم هایی وضع کرده است.

او گفت: «ما هرگز تن به دیکته ها و تحمیل مسائل حاکم بر روی زمین با توسل به قدرت ظالمانه، به ویژه در قدس نخواهیم داد و همه اقدامات حکومت اشغالگر در قدس انجام می دهد، غیر قانونی و باطل است». (جزئیات بیشتر)

رژیم صهیونیستی این هفته رژیم صهیونیستی این هفته ۱۰۰ واحد مسکونی فلسطینیان را در منطقه «صور باهر» قدس به بهانه اینکه مالکان آن ها جواز ساخت نداشتند، تخریب کرد. 

انتهای پیام/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha