قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دشمن با مذاکره دنبال گرفتن قدرت ایران است

امام جمعه خیرآباد گفت: دشمن با مذاکره و معامله به دنبال آن است که قدرت را از ایران بگیرد و از این رو، هرگونه واسطه گری در مذاکرات توسط فرانسه محکوم است.

دشمن با مذاکره دنبال گرفتن قدرت ایران است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از ورامین، حجت الاسلام و المسلمین جعفر طزری ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته خیرآباد با اشاره به سالروز اقامه نخستین نماز جمعه در کشور توسط مرحوم آیت الله طالقانی اظهار داشت: نماز جمعه نخستین اجتماع عظیم بعد از حج است و در زمان ائمه و بعد از آن یکی ازکارهایی که انجام می شد، اقامه نماز جمعه بود.

وی خاطرنشان کرد: نماز جمعه دارای خصوصیات منحصر به فردی است و در اهمیت آن همین بس که قبل از انقلاب آن را منع کرده بودند و بعد از انقلاب هم دشمنان نظام این سنگر مردمی را مورد هجمه قرار می دادند.

امام جمعه خیرآباد تصریح کرد: نماز جمعه هم با دین و اعتقادات مردم سر و کار دارد و هم با سیاست مردم، نماز جمعه محل خنثی کردن توطئه های دشمنان است، آنان که یک هفته با دروغ و تهمت و شایعه اذهان عمومی را آلوده کرده اند.

طزری بیان کرد: نماز جمعه رابط بین مردم و مسؤولان است و خطیب نماز مشکلات مردم را به اطلاع مسؤولان شهری و کشوری می رساند؛ نباید بعضی از مسؤولان نسبت به بیان مشکلات مردم از تریبون نماز جمعه ناراحت شوند و این را حمل بر عدم همکاری کنند.

وی اظهار داشت: در زمانی که قدرت جمهوری اسلامی ایران در اوج است و دشمنان نظام در ضعف و زبونی قرار دارند و جای دارد که مسؤولان از این فرصت استفاده کنند و خواسته های به حق خود را بر دشمن تحمیل کنند.

 امام جمعه خیرآباد یادآور شد: در اجرای برجام و کاهش تعهدات جمهوری اسلامی ایران، فرانسه نقش پلیس خوب بازی کردن و خواهان برطرف کردن تنش بین جمهوری اسلامی ایران و آمریکا است و پیام ها و نامه های محرمانه ای را به مسئولان نظام ارسال می کند که خواهان ارتباط بین جمهوری اسلامی و آمریکاست.

طزری افزود: بدین طریق که آمریکا تحریم ها را متوقف کند و جمهوری اسلامی ایران به کاهش تعهدات پایان دهد و به قبل از تعهدات برگردد؛ آنچه باید دانست این است که امروز اروپا و آمریکا قدرت جمهوری اسلامی ایران را متوجه شده اند و ضربات سهمگین همچون سرنگونی پهپاد آمریکایی دستگیری ۱۷ تن از جاسوسان آمریکا در ایران و توقیف نفتکش انگلیسی را دریافت کرده اند.

وی تصریح کرد: نظام اسلامی باید فشارها را شدت بخشد، چراکه زمزمه هایی از مذاکره شنیده می شود؛ ما باید بدانیم فرانسه یکی از کشورهایی است که از ابتدای انقلاب تاکنون جنایت های بسیاری در حق نظام اسلامی انجام داده و خود یکی از عوامل تنش زاویه منطقه و جهان است .

امام جمعه خیرآباد بیان داشت: تاکنون از هیچ مذاکره ای با آمریکا و اروپا حظ و بهر ای نبرده ایم، بلکه مذاکره و معامله با غرب و آمریکا جز خسارت چیزی برای ما نداشته است.

طزری اضافه کرد: دشمن به دنبال آن است تا قدرت نظام اسلامی را با مذاکره و معامله از ما بگیرد، از این رو، هرگونه واسطه گری در مذاکرات توسط فرانسه محکوم است و تنها راه برطرف شدن مشکلات نظام اسلامی ایستادگی و مقاومت مقابل غرب و آمریکاست.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/پ/م10

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha