قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نباید در برابر دشمن از خود ضعف نشان داد

امام جمعه موقت کاشان گفت: اگر برخی مسئولان بخواهند همچنان به مذاکره دل خوش کنند و به طرف مقابل کُد مذاکره و ضعف نشان دهند بدانند که دیگر این ملت آن ها را تحمل نخواهد کرد زیرا مردم ایران اهل عزت و اقتدار هستند.

نباید در برابر دشمن از خود ضعف نشان داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کاشان، حجت الاسلام علی احتشام ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور اظهار کرد: مردم از مسئولان توقع دارند همان گونه قیمت اجناس با افزایش دلار بالا می رود با کاهش قیمت دلار نیز سیر نزولی پیدا کند.

امام جمعه موقت کاشان با اشاره به روز بزرگداشت آیت الله کاشانی گفت: آیت الله کاشانی ذخیره فرهنگی منطقه ما است اما متأسفانه در شهر کاشان هیچ یادی و خاطره ای از این شخصیت بزرگ که حضرت امام از او تجلیل کرده، وجود ندارد.

وی بابیان اینکه آیت الله کاشانش مجسمه جهاد و علم بود افزود: ما باید از سرمایه های فرهنگی خود تمام قد دفاع کنیم تا عده ای چنین شخصیتی را تحریف نکنند، شخصیتی که تمام عمرش را صرف مبارزه با استعمار کرد و اولین شخصی بود که علیه اسرائیل بیانیه داد.

احتشامی عنوان کرد: بخشی از مباحث مربوط به حجاب و عفاف مستقیماً به تولیدکنندگان لباس مربوط می شود. سؤال است که چرا خانم های مذهبی ما باید برای انتخاب لباس مناسب وقت زیادی بگذارند به دلیل نبود لباس مناسب ولی از آن طرف وفور لباس های نامناسب را شاهد هستیم.

امام جمعه موقت کاشان بیان کرد: روی انگلستان در کشور ما می توانست یک اسطبل دار را همچون رضاخان به درجه شاهی برساند اما امروز به برکت انقلاب و خون شهدا، کشتی متجاوز انگلیسی را نیروهای سپاه پاسداران متوقف کرده و نمی گذارند قدمی از قدم بردارند.

وی افزود: در چنین شرایطی اگر برخی مسئولان بخواهند همچنان به مذاکره دل خوش کنند و به طرف مقابل کُد مذاکره و ضعف نشان دهند بدانند که دیگر این ملت آن ها را تحمل نخواهد کرد زیرا مردم ایران اهل عزت و اقتدار هستند.

انتهای پیام/63108

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha