قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جلیلی: چرا برخی ها اصرار به مذاکره دارند؟ / رهبر معظم انقلاب چند سال قبل فرمودند به آمریکا نمی توان اعتماد کرد؛ آیا باید هزینه می دادیم تا به این نتیجه برسیم؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی به دنبال مذاکره با اروپایی ها هستند در حالی که خود اروپایی ها می گویند ما با آمریکا تفاهم راهبردی داریم.

جلیلی: چرا برخی ها اصرار به مذاکره دارند؟ / رهبر معظم انقلاب چند سال قبل فرمودند به آمریکا نمی توان اعتماد کرد؛ آیا باید هزینه می دادیم تا به این نتیجه برسیم؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی به دنبال مذاکره با اروپایی ها هستند در حالی که خود اروپایی ها می گویند ما با آمریکا تفاهم راهبردی داریم.

به گزارش تسنیم، سعید جلیلی ظهر امروز در یازدهمین یادواره شهید محمد حسین نظر نژاد اظهار داشت: دشمن می خواهد ما را پای میز مذاکره بکشاند تا امتیاز بگیرد به طوریکه رئیس جمهوری فرانسه به صراحت گفته است ما می خواهیم با ژست های کوچک ایران را پای میز مذاکره بیاوریم.

وی افزود: دشمن در طول تاریخ نشان داده است هرگاه در میدان موفق نبوده به تزویر روی آورده است لذا به گفته رهبر معظم انقلاب یکی از خرمشهرهایی که در پیش است، زدودن این فضای تردید و تزویر در جامعه می باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه خاطرنشان کرد: دشمن از وارد آوردن فشار دو ترفند دارد یکی اینکه می خواهد گفت و گو کند و خود را اینگونه معرفی نماید و دیگر اینکه بگوید من دنبال جنگ نیستم.

جلیلی با بیان اینکه دشمن از مدت ها قبل جنگ اقتصادی را آغاز کرده است گفت: اینکه دشمن می گوید فشار اقتصادی را باید زیاد کرد برای این است که ایران اقدامات هزینه دار علیه آن ها انجام ندهد.

وی در ادامه اظهار داشت: طرف مقابل در برجام به صراحت نشان داد به هیچ تعهدی پایبند نیست و براساس نص صریح قرآن ما خلف وعده دشمنان را به صراحت تجربه کردیم و این در حالی است که خودشان بیان کردند ایران به تعهداتش در برجام پایبند بوده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: امروز خوشبین ترین افراد در این کشور نیز می گویند به آمریکا نمی توان اعتماد کرد، رهبر معظم انقلاب این را چند سال قبل فرمودند، اما آیا باید هزینه می دادیم تا به این نتیجه برسیم؟

جلیلی خاطرنشان کرد: اکنون نیز برخی به دنبال مذاکره با اروپایی ها هستند در حالی که خود اروپایی ها می گویند ما با آمریکا تفاهم راهبردی داریم.

وی در ادامه تاکید کرد: صبری که دشمن را گستاخ کند، صبر راهبردی نیست و اینکه امروز دشمنان به اقتدار ایران اعتراف می کنند به این خاطر است که سال ها قبل شهدا برای آزادی خرمشهر به دنبال قطعنامه سازمان ملل نرفتند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha