قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آیت الله حسینی بوشهری:

پاسخ ملت به دشمنانی که علیه کشور اقدامی انجام دهند محکم خواهد بود

قم - امام جمعه قم با تقدیر از توقیف کشتی انگلیسی توسط سپاه پاسداران، گفت: امروز ملت ایران در پاسخ به هر اقدامی که دشمن علیه جمهوری اسلامی انجام دهد، تودهنی سختی به آنها خواهد زد.

پاسخ ملت به دشمنانی که علیه کشور اقدامی انجام دهند محکم خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته قم که در مصلی قدس برگزار شد، با اشاره به فرارسیدن پنجم مردادماه، سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی با بیان اینکه نماز جمعه یک رسانه قوی است، اظهار داشت: مردم در نماز جمعه با مسائل روز جامعه آشنا می شوند و روحیه آنان تقویت می شود و یکی از علل ایستادگی ملت در طول چهل سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همین قرارگاه های نماز جمعه بوده است.

وی گفت: نماز جمعه دستاوردهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی به همراه دارد و اختلافات در نماز جمعه برطرف می شود.

دبیر شورای عالی حوزه های علمیه کشور با اشاره به دیدار ائمه جمعه با رهبر معظم انقلاب، افزود: ایشان به ائمه جمعه سفارش کردند و فرمودند «مردم را به رعایت تقوا در ابعاد مختلف دعوت کنید».

آیت الله مشکینی فردی مجاهد و متخلق به اخلاق الهی بود

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: آیت الله مشکینی امام جمعه فقید قم فردی مجاهد و متخلق به اخلاق الهی بود و خطبه های اخلاقی او زبانزد و الگویی برای مسئولین و مردم و پیشگام در مبارزه با طاغوت بود.

آیت الله حسینی بوشهری افزود: مرحوم آیت الله مشکینی مسئولیت های حساسی در نظام اسلامی داشت و سنگربان نماز جمعه بود و امروز ملت ما به آیت الله مشکینی ها می بالد.

وی در ادامه با اشاره به توقف کشتی نفت کش انگلیسی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: روزی که کشتی ایران در جبل الطارق متوقف شد رسانه های دنیا کمتر بدان پرداختند اما وقتی کشتی انگلیسی متوقف شد این موضوع را تلافی جویانه تفسیر کردند.

عضو هیئت رئیسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: آنان نابجا کشتی ایران را توقیف کردند اما ما بر اساس قانون و تخلفاتی که داشتند کشتی آنها را توقیف کردیم و امروز پیام می فرستند که کشتی ما را آزاد کنید.

وی تصریح کرد: امروز ملت ایران در پاسخ به هر اقدامی که دشمن علیه جمهوری اسلامی انجام دهد، تودهنی سختی به آنها خواهد زد.

آیت الله حسینی بوشهری گفت: ما به دنیا اعلام می کنیم که خواهان امنیت آب راه های دنیا هستیم و اجازه نمی دهیم کسی امنیت کشتیرانی را در خلیج فارس مختل کنند.

ما به نیروهای امنیتی و نظامی خود افتخار می کنیم

وی با تقدیر از تلاش های سربازان گمنام امام زمان (عج) در دستگیری جاسوسان گفت: دستگیری جاسوسان آمریکایی موضوع مهمی بود که تعدادی از جاسوسان در مراکز حساسی نفوذ کرده بودند که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در اقدامی به جا آنها را دستگیر کردند که ما به نیروهای امنیتی و نظامی خود افتخار می کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به دیدار جانشین رهبر حماس با رهبر معظم انقلاب، بیان داشت: رهبری در این دیدار بر موضوع مقاومت تکیه کردند و پیروزی قطعی را وعده الهی دانستند و بیان سید حسن نصرالله را که گفت «در قدس نماز خواهیم خواند» را صحیح برشمردند.

آیت الله حسینی بوشهری گفت: رهبری در این دیدار فرمودند، روزی فلسطینیان با سنگ در برابر اسرائیل می جنگیدند اما امروز به برکت مقاومت با موشک های نقطه زن هر منطقه ای را بخواهند هدف می گیرند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha