قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۲۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زیدان: امضای قرارداد خامس با اتلتیکو به من ربطی ندارد

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد حضور هافبک کلمبیایی اش در اتلتیکومادرید به او مربوط نیست و باشگاه در این رابطه تصمیم گیری خواهد کرد.

زیدان: امضای قرارداد خامس با اتلتیکو به من ربطی ندارد

و به نقل از آس، رئال مادرید در سومین بازی دوستانه پیش فصل به مصاف اتلتیکومادرید می رود (داربی مادرید بامداد شنبه در نیوجرسی برگزار می شود). زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: همه از آسیب دیدگی مارکو آسنسیو (که رباط صلیبی پاره کرد) ناراحت هستیم. بازیکنان او را دلداری دادند. امیدواریم با قدرت به میادین بازگردد. با بازیکنانی که در اختیار داریم تمرین می کنیم و به نخستین بازی لالیگا فکر می کنیم. با آسیب دیدگی آسنسیو چیزی تغییر نکرد. من به امضای قرارداد با یک بازیکن و ماندن یک بازیکن فکر نمی کنم. به دنبال جایگزین برای آسنسیو نیستم. ما تنها تحت تاثیر این آسیب دیدگی قرار گرفتیم. با این حال فردا یک بازی پیش رو داریم و باید دید شرایط چگونه پیش می رود.

سرمربی رئال مادرید در ادامه به مصدومیت فرلان مندی اشاره کرد و گفت: این آسیب دیدگی ما را آزار نمی دهد. مصدومیتش با آسنسیو قابل مقایسه نیست (مدافع فرانسوی ۳ تا چهار هفته از میادین دور خواهد بود اما آسنسیو حداقل ۶ ماه نمی تواند تیمش را همراهی کند). در پیش فصل چنین اتفاق هایی رخ می دهد. امیدوارم مندی را زودتر همراه تیم ببینم.

سرمربی فرانسوی درباره داربی مادرید اظهار کرد: این بازی سوم ما است. تلاش خواهیم کرد بهترین بازی مان را ارائه دهیم و بازیکنان از انجام چنین دیداری خشنود هستند.

زیدان درمورد تیم آینده خامس رودریگس که احتمالا اتلتیکو باشد، گفت: این موضوع به من مربوط نمی شود و به باشگاه بستگی دارد. رییس باشگاه در این رابطه تصمیم گیری خواهد کرد.

دنی سبایوس رئال مادرید را ترک کرد و به آرسنال پیوست. سرمربی فرانسوی درباره این اتفاق گفت: او نیاز به بازی داشت. سبایوس بازیکن مهمی است و در مادرید نمی توانست به اندازه کافی در میدان حضور داشته باشد. تنها مشکل همین بود. بازیکنان زیادی در مادرید حضور دارند. امیدوارم بازی های زیادی به میدان برود و نمایش خوبی داشته باشد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha